Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Serhan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 06.06.2021

11 Haziran 2021 tarihinde çıkacak PlayStation 5 özel oyunu, Ratchet and Clank Rift Apart oyunu için ilk gün güncellemesi içeriği duyuruldu. Oyunu, çıkış gününde güncelleyecek oyuncular için performans ve performans ışın izleme modları eklenecek. Oyunun geliştiricisi Insomniac Games attığı Tweet ile yaklaşık 30 saniyelik, ışın izleme modunun açık olduğu, 60fps oynanış videosu yayımladı.

Ratchet and Clank Rift Apart oyunu görsel kaliteyi artıracak ilk gün güncellemesi ile geliyor

Geliştiricinin dediğine göre yeni eklenen iki mod ve normal modda, bazı özel işlemler kullanılarak 4K çözünürlük elde ediliyor. Yeni jenerasyonun getirdiği yenilikleri sonuna kadar kullanan oyun gerçekten harika görseller sunuyor. Oyun ilk olarak 11 Haziran 2020 tarihinde yapılan PlayStation 5 ilk gösterim etkinliğinde duyurulmuştu. 18 Mayıs 2021 tarihinde ise yayımlanan fragman ile serinin klasiği olan bazı orijinal silahları ve ilk kez keşfedeceğimiz çoklu evren sistemi gösterilmişti.

Ratchet and Clank Rift Apart oyunu, ilk olarak 4 Kasım 2002 tarihinde PlayStation 2 platformuna çıkış yapan aksiyon-platform türündeki serinin on yedinci oyunu. Serinin fikir haklarının sahibi Sony, mobil telefonlara çıkan Ratchet and Clank Going Mobile oyunu dışında diğer bütün oyunları sadece kendi konsollarına çıkardı. 2 Kasım 2005 yılında çıkan Ratchet and Clank Going Mobile oyununu Handheld Games geliştirmişti. PlayStation Portable konsoluna çıkan Ratchet and Clank Size Matters ve Ratchet and Clank Secret Agent oyunlarını High Impact Games geliştirmişti. Bu üç oyun dışındaki serinin bütün oyunlarının geliştiricisi Insomniac Games bu sefer de çok iyi bir iş çıkarmış gibi görünüyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.