Rainbow Six Siege’ye Splinter Cell Operatörü Gelebilir

Rainbow Six Siege’ye Splinter Cell Operatörü Gelebilir

Bir sonraki operatör Rainbow Six Siege‘ye geliyor. Potansiyel olarak Ubisoft firmasının bir başka oyunu olan Splinter Cell ile alakalı olabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Windows Central, Reddit’teki Rainbow Six Siege veri madencisi Zer0Bytes_‘dan gelecek 5. yıl operatörlerinin kod adlarını gösteren bir dizeyi bulduğu görünen bir gönderi buldu.

Yıl 5 Sezon 3 Operatörü, “İzci-ECH (Echelon/Üçüncü Echelon)” olarak adlandırılıyor. Bu bir sonraki oyun için ajanın Splinter Cell, Sam Fisher‘in bir parçası olduğu çok gizli NSA organizasyonunun bir parçası olabileceğini düşündürmektedir.

Bazıları bunun, Sezon 3 operatörünü “Sınıflandırılmış” olarak listeleyen ve oyundaki şüpheli bir organizasyon olan Nighthaven için bir logo sunan Rainbow Six Siege için 5. Yıl yıl haritasına uymadığına dikkat çekti. Bununla birlikte, Rainbow Six Siege Ürün Direktörü Roy Del Valle, daha önce yayınlanmamış bir röportajda Windows Central’a orada olmaması gerektiğini söyledi.

rainbow six siege resim

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu, geliştirme ekibinin Sezon 3 operatörü için planlarının dolaştırıldığından beri değiştirilmiş olabileceğini ve bu da Splinter Cell geçişini daha uygulanabilir kıldığını gösteriyor. Ateşe yakıt eklemek için, Siege oyun tasarımcısı Jean-Baptiste Halle dün yayınlanan ve diğer Ubisoft oyunlarından operatörlerin fikrini desteklediği anlaşılan Dualshockers‘e bir röportaj verdi.

Bu kısımda da biraz Rainbow Six Siege oyunu hakkında bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere oyun 7 Nisan 2015 tarihinde Playstation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformlarına çıkışını gerçekleştirmiştir. Oyun IGN tarafından E3 2014’ün en iyi oyunu seçilmiştir.

Sitemizde bulunan diğer oyun haberlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.