Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununu Türkçe olarak denedik

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununu Türkçe olarak denedik

Easter GamersTv, Enis Kirazoğlu ve Murat Sönmez ile, oyunun Türkçe dil desteği ve The Crew 2 hakkında sohbet ettik.

Bildiğiniz üzere Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Türkiye’de sürekli olarak büyüyen oyuncu kitlesi sebebiyle Türkçeleştirilecekti. Sadece Türkçeleştirilmekle kalmayacak, aynı zamanda etkinlikler, hediyeler, turnuvalar ve daha birçok şey ile ülkemizdeki oyuncu kitlesi için fazlasıyla desteklenecekti. Oyun, Ubisoft tarafından söz verildiği gibi Türkçeleştiriliyor. Biz de, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’i Türkçe olarak deneme fırsatı elde ettik ve bunu da değerlendirdik.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Rainbow Six Siege oyununu Türkçe olarak denedik

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için Türkçe desteği gümbür gümbür geliyor

Oyunu Türkçe olarak deneme fırsatı elde ettiğimizi ve bunu değerlendirdiğimizi biraz önce belirtmiştik. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’i Türkçe olarak denerken elbette boş boş da beklemedik. Aynı zamanda, Ubisoft’un oyunun Türkçeleştirilmesi adına yapmış olduğu lansmanda bulunan diğer ünlü isimlerle de sohbet ettik. Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen videoda Easter GamersTv, Enis Kirazoğlu ve Murat Sönmez ile yapmış olduğumuz sohbetleri izleyebilirsiniz.

Etkinlik esnasında sadece Tom Clancy’s Rainbow Six Siege hakkında değil, aynı zamanda 29 Haziran 2018 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan The Crew 2 ile ilgili sohbet ettik. Böylelikle hem bizlerin, hem de videomuza konuk olan önemli isimlerin fikrini sizlere güzel bir şekilde sunmuş olduk. Asıl sormamız gereken soruyu da çok gecikmeden soralım. Peki, sizin Tom Clancy’s Rainbow Sig Siege’in Türkçe dil desteği ve yakın bir tarihte çıkışını gerçekleştirecek olan The Crew 2 ile ilgili düşünceleriniz nedir?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy's Rainbow Six Siege  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. H Ça İn dedi ki:

    Rainbow Six i 1 yıldır destekcisiyim 100 operatör gelmesi gerçeği çok saçma geldi bana şuana kadar 1 araba parası gitti diyebilirim. Daha 36 tane operator ya var ya yok. Quiet ile Wolf adında 2 Türk operatörü duydum bende ama nekadar doğrudur bilmiyorum. Trol olabilir.