Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege içerisinde toplam kaç operatörün olacağı açıklandı

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege içerisinde toplam kaç operatörün olacağı açıklandı

Final sayı tahmin ettiğinizden çok daha büyük. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyuncularını güzel günler bekliyor.

Şu an PC, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde oyuncular tarafından büyük bir ilgi ile oynanılan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, Ubisoft ekibinden çıkan en iyi oyunlardan bir tanesi. Bu yüzden Ubisoft da oyunu aktif olarak desteklemeye devam ediyor. Eğer Tom Clancy’s Rainbow Six Siege zaten biliyorsunuzdur ama biz bilmeyenler için söyleyelim: Oyun, belli karakterler ile oynanıyor. Her karakterin kendine ait yetenekleri ve özellikleri var. Aynı Overwatch, Paladins ve LawBreakers gibi. İşte Ubisoft bugün yaptığı yeni açıklamada, oyun ömrünün sonuna geldiğinde içerisinde kaç adet operatörün olacağını açıkladı. Ekibin istediği ve uğruna uğraştığı operatör sayısı tam 100.

Rainbow Six Siege

Ubisoft bu konu hakkında net olarak, “Oyumuzu, içerisinde 100 operatör olarak şekilde geliştirmeye devam ediyoruz. Küçük bir matematik yapıp, oyunun kaç sene daha destekleneceğini sanırım bu operatör sayısı ile anlayabilirsiniz.” dedi ve herkesi heyecanlandırdı. Çünkü bu demek oluyor ki, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege uzun bir süre boyunca desteklenmeye devam edecek. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege çıkışını 1 Aralık 2015 tarihinde yaptığı ve oyunda şu an 30-35 civarı operatör bulunuyor. Yani oyun en azından 2 sene daha desteklenmeye devam edecek. Rahatlıkla söyleyebiliriz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.