Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun Outbreak modu için görseller yayımlandı

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun Outbreak modu için görseller yayımlandı

Ayrı bir oyun olarak çıksaymış da oynanırmış bu mod.

Merakla beklenen ve yalnızca bir aylık bir süre içerisinde oynanabilecek olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun Outbreak moduyla ilgili oyun içi oynanış videolarını yayımlamıştık. Heyecan yaratan bu oynanış videolarının ardından, şimdi de elimizde yeni gelen modla ilgili görseller var. Görsellere ve oynanış videolarını gördükçe bu modun, farklı bir oyun ismiyle çıksa bile yüksek satış rakamlarına ulaşacağı izlenimi edindiriyor. Kısıtlı süreli Outbreak modu oynanışıyla heyecan oluştururken, yayımlanan görsellerdeki detaylar da tüyleri diken diken etmeye yetiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Outbreak modu için görseller yayımlandı

Sadece bir aylık süre içerisinde aktif olacak olan Outbreak modu, sevilen seri Left 4 Dead ile benzerliğiyle dikkat çekiyor. Haberimizin en alt kısmındaki galeriden inceleyebileceğiniz tüyler ürperten görsellerle, üzerimize gelecek olan zombilerin detaylarını görebiliyoruz. Geliştirici ekibin titizlikle çalıştığını, görsellerdeki detaylar ortaya koyuyor. Oyunun içeriğini tamamen değiştirecek olan PvE türündeki etkinliğin görsel kalitesi ve kullanılan renk paleti ayrıca takdiri hak ediyor. Üç kişilik takımlar halinde, kimyasal saldırı sonrasında zombilerle dolan alanlara gireceğimiz oyundaki düşmanların çizimleri oldukça özel ve kendine has duruyor.

Resimlerden ayrıca Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun Outbreak modunun mekân tasarımlarını görebiliyoruz. Atılan kimyasal bombayla, kaos ortamının yaşandığı şehirlere müdahale ederken, mekan tasarımları oyunculara daha heyecanlı bir atmosfer sunacak gibi. Oyuncular bu yeni etkinliğin atmosferiyle, düşmanların detaylı tasarımlarıyla, efekt ve görsel eklemelerle daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayacaklardır. Yaklaşık bir ay boyunca oynanabilecek Outbreak modunun 6 Mart 2018 ile 3 Nisan 2018 tarihleri arasında oynanabilir olacağını hatırlatalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.