Yeni Rainbow Six Siege içeriği Operation Grim Sky hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı

Yeni Rainbow Six Siege içeriği Operation Grim Sky hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı

Hereford Base haritası artık çok daha rekabetçi olacak.

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için 3. yıl 3. sezon içeriklerine dair ilk bilgileri büyük tanıtım öncesinde bizlere sundu. Oyunun yeni içeriği olan Operation Grim Sky, iki farklı operatörle birlikte tamamen yenilenen ve düzenlenen Hereford Base haritasını da sunacak. Yaklaşık bir hafta sonra tüm detayları açıklanacak olan operasyona dair ilk bilgileri ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Rainbow Six Siege, Operation Grim Sky ile iki yeni operatör daha sunacak.

Operation Grim Sky ile birlikte göreceğimiz yeni operatörlerden ilki Birleşik Krallık’tan geliyor. Bir polis olan bu operatör, özellikle mafya davranışlarında ve takım hareketleri konusunda tek kelimeyle uzman. Takımda savunma olarak görev alacak bu operatör hakkında şimdilik daha fazla bilgi bulunmuyor. Operatörlerden ikincisi ise Amerika Birleşik Devletleri’nden Rainbow Six’e katılıyor. Taktiksel operasyonlar konusunda tam bir uzman olan bu operatör, saldırı kısmında görev alacak.

Operation Grim Sky ile birlikte sunulacak olan içeriklerin belki de en heyecan vericisi, tamamen yenilenen Hereford Base haritası. Rainbow Six Siege 2015 yılında beta testine girdiğinde bile oyunculara sunulan haritalardan birisi olan Hereford Base, tekrardan eski günlerine geri dönecek. Tom Clancy’nin orijinal kitabındaki eğitim kampından esinlenilerek yaratılan harita, artık çok daha rekabetçi hale gelecek.

Yenilenen Hereford Base haritası, oldukça rekabetçi olacak.

Ubisoft’tan yapılan açıklamaya göre harita hala aynı hissi verse de, mimari yapısı bile baştan ele alınmış olacak. Yeni bir harita planı ve görünüşü de Operation Grim Sky güncellemesinin ardından bu haritada bizleri bekliyor olacak. Hatta Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre bu yeniden yapım sonrasında Hereford Base tam anlamıyla yeni bir harita olarak bile düşünülebilir. Bu açıklamalar sonucunda, gelişmelerin oldukça detaylı olduğunu düşünüyoruz.

Operation Grim Sky oyuna yalnızca yeni içerikler getirmekle kalmayarak oyun deneyimini de iyileştirecek. Silah nişangahlarının yanlış hizalanmasına sebep olan bir sorunun giderilmesinin yanı sıra konsollara dinamik çözünürlük ayarı özelliği getirilecek. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in 3. yıl 3. sezon içeriği olan Operation Grim Sky’a dair bütün detaylar 17-19 Ağustos 2018 tarihinde açıklanacak. İlk defa düzenlenecek olan Paris’teki Six Major etkinliği sırasında, güncelleme hakkında çok daha fazla şey öğrenecek ve oyunun gelişimini göreceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy's Rainbow Six Siege  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın