Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege – Operation Blood Orchid için çıkış tarihi verildi

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege – Operation Blood Orchid için çıkış tarihi verildi

Yeni karakterler ve harita Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege - Operation Blood Orchid ile geliyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyununun 2. yılında gelecek olan 2. büyük güncelleme, Ubisoft tarafından resmi olarak açıklandı. Bu güncellemenin adı Operation Blood Orchid olacak ve Operation Blood Orchid, 29 Ağustos 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcılarına sunulacak. Bahsettiğimiz bu büyük güncelleme ile oyuna tahmin edebileceğiniz gibi yeni oynanabilir karakterler ve 1 adet harita eklenecek. Oyuna eklenecek olan bu harita, Hong Kong temelli olacak. Yeni karakterleri ise oyun içi paranız ile satın alıp, hemen oynamaya başlayabileceksiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege - Operation Blood Orchid için çıkış tarihi verildi

Bahsettiğimiz bu yeni karakterler, 29 Ağustos 2017 tarihinde Season Pass kullanıcılarına açık olacak ve normal oyuncular, 3 yeni karakteri 5 Eylül 2017 tarihi itibariyle denemeye başlayabilecekler. Peki, bu 3 karakterin temeli ne olacak? İlk Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege – Operation Blood Orchid karakteri, Polish GROM ekibinden olacak. Diğer iki karakter ise Hong Kong Special Duties Unit ekibine ait olacak. Bakalım oyuncular, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege – Operation Blood Orchid ile gelecek olan bu içerikleri nasıl karşılayacak?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.