Bazı Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege haritaları silinecek

Bazı Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege haritaları silinecek

Silinen haritalar tekrar tasarlanıp, yeni halleri ile oyuncuların karşısına çıkartılacak. Bazı haritalar ise tamamen silinecek.

Ubisoft ekibinin son zamanlarda en beğenilen oyunu olan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, Ubisoft tarafından da ciddi bir şekilde desteklenmeye devam ediyor. Oyunun çok sevildiğini fark eden Ubisoft, son birkaç ayda ciddi değişikliklere gitti ve bu değişiklikler gördüğümüz kadarıyla sadece bir başlangıç. Çünkü geliştirici ekip, resmi internet siteleri üzerinden Bazı Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun üçüncü sezonunun yeniliklerini duyurdu. Bu yenilikler duyurulurken de çok önemli bir bilgi verildi. Bu bilgiye göre bazı Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege haritaları silinecek. Silinen haritalar tekrar tasarlanıp, yeni halleri ile oyuncuların karşısına çıkartılacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Rainbow Six Siege

Haritalar değişikliğine gelmeden önce diğer önemli bilgileri vermek istiyoruz. Öncelikle Ranked oyun listesinde artık Pro League oyun listesindeki aynı 9 harita olacak. Bu durum, üçüncü sezon ile başlayacak. Sıralamalar sıfırlandığında Ubisoft, yeni Ranked ve ESL Pro League oyun listelerini oyunculara ulaştıracak. Tabii tek değişiklik profesyonel oyunculara gelmeyecek, eğer Casual oyun listesinde oynuyorsanız oradaki haritalar da değişecek. Artık Casual listesinde sadece 15 harita bulunacak.

Elveda Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Haritaları

Son olarak ise daha önce de söylediğimiz harita silinme işlemleri gerçekleştirilecek. Casual oyun listesinde bulunan birçok Tom Clancy’s Rainbow Six Siege haritası, zaman içerisinde teker teker oyundan kaldırılacak ve bölüm tasarımcıları, bu haritaları düzeltecek, iyileştirecek ve öyle oyuna geri koyacak. Fakat her harita için bu geçerli olmayacak. Ubisoft, 3. sezon bittikten sonra bazı haritaları tamamen oyundan sileceğini söylüyor. Bunun sebebi ise oyunda veri sınırına ulaşmış olmaları. Ekip, veri sınırını aşamadığı için oyunun içeriğini biraz azaltmak istiyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.