Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, günlük 2 milyon oyuncuya ev sahipliği yapıyor

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, günlük 2 milyon oyuncuya ev sahipliği yapıyor

Ubisoft gurur duyuyor olmalı.

Ubisoft genelde büyük ama başarısız oyunları ile konuşuluyor. For Honor, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands ve Tom Clancy’s The Division oyunları da bu durumun en iyi örnekleri olmaya aday. Fakat Ubisoft bu kadar olumsuzlukların arasında, tek bir oyunla gerçekten büyük ve güzel bir iş çıkarttığını gösteriyor. Bu oyun da Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Önceki açıklamalara bakarsak, Ubisoft ekibi Tom Clancy’s Rainbow Six serisini değil, Tom Clancy’s Ghost Recon serisini devam ettireceklerini açıklamıştı fakat Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyununun günde 2.3 milyon oyuncuya ev sahipliği yapıyor olması, geliştirici ekibin fikrini değiştirebilir. Öyle ki, biz başka hiçbir Ubisoft oyununun günde 2 milyon oyuncuya ev sahipliği yapabildiğini düşünmüyoruz, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege haricinde tabii ki.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Rainbow Six Siege

20 milyon oyuncu rakamına henüz ulaşan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege hakkındaki bu haberi, geçtiğimiz gün yayımlanan bir Ubisoft yazısı ile öğrenmiş olduk. Bakalım bu başarı, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununa ve oyunun içerisinde bulunduğu seriye gelecekte neler gösterecek? Merakla bekliyor olacağız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.