Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun güncel oyuncu sayısı açıklandı

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun güncel oyuncu sayısı açıklandı

Operation White Noise ise oyuna eklendi bile.

Ubisoft ekibinin belki de en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için güncel oyuncu sayısı açıklandı. Gelen açıklamalara göre şu an Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun 25 milyon oyuncusu var. Tabii bu 25 milyon oyuncunun ne kadarı aktif, şu an resmi bir açıklama bulunmuyor bu konu hakkında. Fakat oyunun merakla beklenen Operation White Noise güncellemesi geldi ve Operation White Noise yüzünden aktif oyuncu sayısında bir yükseliş yaşanmış olabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Rainbow Six Siege

Hatırlayacak olursanız Operation White Noise ile oyuna 3 yeni operatör eklenecektir. Bu operatörler haricinde tabii ki oyuna yeni haritalar da gelecekti. Oyunun ikinci sezonunun bir parçası olan Operation White Noise, Season Pass sahiplerine tüm operatörleri 7 gün boyunca ücretsiz sunuyor. Diğer oyuncular ise klasik satın alma yöntemlerine sahipler. Tabii bir de oyunun geleceği var. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun üçüncü sezonu İtalya temalı bir güncelleme ile başlayacak idi.

Bahsettiğimiz bu güncelleme ile oyuna İtalyan bir operatör ve İtalya haritası eklenecek. Tabii bu güncellemeye daha aylar var. Fakat şimdiden heyecanlanmaya değer çünkü üçüncü sezonda oyunun ilk PvE etkinliği olan Breakout da başlayacak. Bakalım oyuncular bu PvE etkinliğini nasıl karşılayacak? Dünyanın en yetenekli taktiksel casuslarından oluşan elit bir takım kurun ve uluslararası bir terörist örgütünü alaşağı edin. Kötü şöhretli “Rainbow” taktiksel birimi komuta edin ve düşmanın kalesinin merkezine doğru kendinize yol açmak için modern silahları kullanın.
Terörist tehdidini bertaraf etmek için tamamen yıkılabilir çevrenin, hassasiyet derecesi yüksek silahların ve çevrim içi eşli çok oyuncunun avantajlarını kullanın. “Operatives” özelliği güçleriniz üzerinde çalışmanıza, uzmanlık yeteneklerinizi geliştirmenize ve görevi başarıyla tamamlamak için bütünün parçası olmanıza izin verecek.

1 kişiye çekiliş ile Star Wars Battlefront II (PlayStation 4) veriyoruz

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.