Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.11.2018

Ubisoft ekibi, Rainbow Six Siege içerisinde estetik anlamda değişiklikler yapacağı ile ilgili duyuruyu, oyunun Asya bölgelerindeki çıkışından önce paylaşmıştı. Ubisoft tarafından bahsedilen bu estetik değişikliğin hayranlar tarafından hiç de hoş karşılanmamış olduğunu tahmin etmişsinizdir çoktan. Zira, hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz galerimizdeki görseller, oyun içerisinde Ubisoft tarafından yapılan estetik değişikliklerin ne olduğunu gösteriyor. Detaylara geçmeden önce, görselleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Rainbow Six Siege içerisinde yapılan değişikliklerden hayranlar memnun değil

Yukarıda paylaşmış olduğumuz Rainbow Six Siege içerisinde yapılan değişikliklerin gösterildiği galerimizi incelediyseniz, detaylara geçebiliriz demektir. Görebildiğiniz üzere Ubisoft ekibi, Rainbow Six Siege içerisinden cinsellik, kumar ve vahşet ile ilgili izleri silme peşinde. Sadece galerimizde görmekte olduğunuz değişikliklerden ibaret değil elbette Ubisoft tarafından bahsedilen estetik değişiklikler. Aynı zamanda, artık simge haline gelmiş birtakım noktalardan da bu tarz izler kaldırılıyor.

Ubisoft ekibinin Rainbow Six Siege’deki birçok alanda değişiklik yapmakta olduğundan bahsettik. Bunlardan biri de, Siege’in simgesi. Bıçak olan bu simge, yumruk ile değiştiriliyor. Zaten oyunda kafatası diye bir şey de kalmıyor. Bütün kafatası görüntüleri oyundan tamamen kaldırılıyor. Bazı yerlerdeki sıçramış kan izleri de oyundan kaldırılan şeyler arasında yer alıyor. Direk dansı yapan o sahne de muhtemelen gözünüzden kaçmamıştır. Artık, onun yerinde de sadece bir parmak bulunuyor.

Daha sonralarda Ubisoft tarafından yapılmış olan bir açıklama, kafa karışıklığına sebep oldu. Ubisoft topluluk yöneticisi tarafından yapılan açıklama, “Tamamen evrensel bir yapının oluşturulmasının mümkün olmadığının farkında varıyor ve bunu anlıyor. Bu yüzden, bazı şeylerde bölgesel farklılıklar olacak.” yönünde oldu. Yani, bu değişiklikleri bütün oyuncular görmeyebilir. Fakat, tam olarak hangi değişikliklerin görülüp görülmeyeceği konusunda da bir açıklama yapılmadı ne yazık ki.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.