Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege için 42 GB boyutunda güncelleme geliyor

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege için 42 GB boyutunda güncelleme geliyor

Güncellemenin boyutu pek hoş olmasa da, amacı gerçekten çok önemli.

Eğer bir Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyuncusuysanız mutlaka biliyorsunuzdur, Ubisoft bu oyun için düzenli olarak güncellemeler yayımlıyor ve bu güncellemelerin boyutu sürekli olarak birbirine yakın oluyor. Çünkü Ubisoft ekibi, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için özel bir güncelleme tekniği kullanıyordu. Geçen gün yapılan açıklamalara göreyse, bu güncelleme taktiği değiştirilecek ve daha da düzenli bir hale getirilecek. Öyle ki, geliştirici ekip artık oyunun temelini, bahsedeceğimiz bu güncellemenin üstüne kuracak. Peki, bu noktada ilk güncellemenin boyutu ne kadar olabilir? Hemen söyleyelim; Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyununu PC üzerinde Ultra HD olarak oynayan oyuncular için tam 42 GB.

Rainbow Six Siege

Y2S3.0 isimli bu güncelleme, Ultra HD oynayan PC oyuncuları için 42 GB, diğer PC oyuncuları için 26 GB ve konsol oyuncuları içinse 15 GB olacak. Bu güncelleme ile oyunun temeli değişecek ve daha kısa yükleme süreleri, daha iyi optimizasyon gibi şeyler karşımıza çıkacak. Ayrıca, oyunun PC üzerindeki karakter doku kalitesi de yükselecek. Düşük ayarlarda oynasanız da, en yüksek grafiklerde oynasanız da, biraz daha kaliteli dokular göreceksiniz artık.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyununa gelecek bu Y2S3.0 güncellemesinin ilk boyutu 42 GB değerlerine kadar yükselse de, Ubisoft ciddi anlamda bir değişiklik yapıyor Tom Clancy’s Rainbow Six Siege üzerinde. Hem grafiksel, hem de performans değişikliği diyebileceğimiz bu değişiklikler, mutlaka birçok oyuncuyu memnun edecektir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.