Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun 3. senesinde gelecek içerikler belli oldu

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun 3. senesinde gelecek içerikler belli oldu

Ubisoft başarılı bir şekilde, 3. senesinde de Tom Clancy's Rainbow Six Siege oyununu desteklemeyi düşünüyor.

Son zamanlarda Ubisoft tarafından piyasaya sürülen en iyi video oyunlarından bir tanesi, hatta belki de en iyisi olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, 2 senedir destekleniyordu ve şimdi oyun 3 yaşına girmeye hazırlanıyor. Ubisoft ise görülen o ki, oyunu 3. senesinde de 4 yeni sezon ile desteklemeyi planlıyor. Çünkü ekip, yayımladıkları yeni bir görselde, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununa 3. yılda neler geleceğini açıkladı. Dilerseniz bu görsele sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Yeni operatörler, yeni haritalar, eski haritaların yenilenmesi ve yeni bir etkinlik gibi birçok şey oyuncuları bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun 3. senesi Operation Chimera ile başlayacak. Operation Chimera, aynı zamanda 3. senenin ilk sezonunu başlatacak ve bu sezonda, tam 4 hafta boyunca sürecek, oyunun ilk eşli oyunculu etkinliği başlatılacak. Bu etkinlikte oyuncular omuz omuza bir mücadele sergileyerek benzersiz kozmetik ögeler kazanabilecekler. Ayrıca Operation Chimera ile kimyasal atık/silah konusunda uzman olan 2 yeni operatör oyuna eklenecek. Etkinliğin ismine bakacak olursak, bu etkinlik de kimyasal ögeler ile alakalı olacak muhtemelen. Her neyse, 4 haftalık bir etkinlik, 2 yeni operatör haricinde yeni bir şey göremeyeceğiz ilk sezonda.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun 3. yılının geri kalan 3 sezonunda ise düzenli olarak oyuna toplamda 6 yeni operatör ve 2 yeni harita eklenmiş olacak. Ayrıca halihazırda oyunda bulunan birçok harita da neredeyse baştan tasarlanacak, bazı haritalar oyundan tamamen kaldırılacak. Çünkü oyunun veritabanı artık daha fazlasını alamıyor. Yeni bir şeylerin gelebilmesi için eski şeylerden bazılarının gitmesi gerekiyor. Eğer yanlış hatırlamıyorsak, bu durumdan çok eski bir yazımızda bahsetmiştik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.