Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, bu ay 20 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, bu ay 20 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı

Oyun, Ubisoft'un yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, Ubisoft‘un çok oyunculu oyun anlamında en başarılı olduğu oyun. Ubisoft; Tom Clancy’s The DivisionTom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands ve For Honor gibi oyunlara daha fazla bütçe ayırmıştı ve bu oyunlardan daha çok umutluydu. Bu üç oyun, başarılı bir çıkış yakalasalar da zaman geçtikçe, oyunu anlık olarak oynayan kullanıcı sayısında düşüşe geçtiler ve süreklilik konusunda başarılı olamadılar. Fakat Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, her ne kadar bu oyunlardan daha geride kalsa da ekibin gözünde, Ubisofto oyunlarının arasında en çok oynanan ve en çok başarı sağlayan oyun olarak dikkat çekiyor Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Rainbow Six Siege

Yapılan açıklamalar göre Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, 20 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununu anlık olarak oynayan oyuncu sayısı, yukarıda bahsettiğimiz 3 oyundan daha fazla. Steam‘de, oyunu anlık olarak 35 bin ve 40 bin arasında kişi oynuyor. Bir de bu sayıya Uplay üzerinden ve konsol üzerinden oynayanları ekleyince, oldukça yüksek bir miktar ortaya çıkıyor. Ubisoft bu ayın, oyunun en iyi ikinci ayı olduğunu belirtti. Gamescom 2017‘den kısa bir süre sonra, oyun için yeni içerik yayımlanacak. Bu yeni içerikte üç yeni operatör ve yeni bir harita bulunacak. Bu gelecek içerik ile birlikte oyunun daha büyük başarılar yakalaması zor değil.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR merakınız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Eğer tüm bunlar ilginizi çekmediyse ve bir PC oyuncusuysanız, Radeon RX 580 8GB ile GeForce GTX 1060 6GB karşılaştırması yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. İki kart da gerçekten ilgi çekici sonuçlar veriyor. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.