RAGE 2 yeni bir oynanış videosu ile karşımızda

RAGE 2 yeni bir oynanış videosu ile karşımızda

Rage 2, bekleyenlerini giderek heyecanlandırıyor.

14 Mayıs 2019 tarihinde çıkarılması planlanan RAGE 2 için, gün geçtikçe yeni haberler geliyor. Bu kez gelen haber ise PAX East sunumundan. Bethesda, PAX East’te yaptığı bir sunum sırasında yaklaşık 17 dakikalık bir oynanış videosu paylaştı. Bu uzun süre içerisinde RAGE 2 ile ilgili oyunculara, açık dünya, silahlar, güçler, araçlar, düşmanlar ve savaş sistemi gösteriliyor. Merakla beklediğimiz oyunun oynanış videosunu hemen aşağıda paylaştık. İzledikten sonra detaylara geçebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

RAGE 2, 17 dakikalık uzun oynanış videosu ile gösterildi

RAGE 2 ile ilgili birçok şey söylenebilir. Ancak kesin olan şu ki, oyunda aksiyon ve eğlence hiç bitmeyecek gibi duruyor. Videonun bir bölümünde Icarus adında uçan bir aracın olduğu göze çarpıyor. Oyunda bolca eğlenceli içeriğin bizlere sunulacak olduğunu bu Rage 2 oynanış videosunda görmek mümkün. Renkli dünyasında vakit geçirmek ve düşmanları bin bir çeşit yol ile öldürmek, oldukça eğlenceli olacak gibi duruyor.

Ek olarak sunum esnasında oyunun hikaye bitiminden sonra da açık dünya üzerinden oynamaya devam edebileceğimizi de öğrendik. İlgi çekici bir diğer detay ise, daha sonra gelecek içerikler konusunda. Söylenenlere göre oyun, çıkışını yaptıktan sonra günü gününe planlanmış ve çok sayıda olan çıkış yapmayı bekleyen içerikler var. RAGE 2, 14 Mayıs 2019 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Umarız bir sorun yaşanmaz ve hem ana oyun, hem de içeriklerle birlikte oldukça güzel bir deneyim yaşarız. Bakalım, Bethesda ekibi, bu gösterdiği şeyleri sunmayı başarabilecek mi?


RAGE 2
   Haber  |  Öne Çıkanlar  |  PlayStation  |  Xbox 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.