Rage 2 ile ilgili yeni oynanış bilgileri ortaya çıktı

Rage 2 ile ilgili yeni oynanış bilgileri ortaya çıktı

Rage 2, ilk oyuna göre çok daha renkli ve zevkli olacak gibi görünüyor.

E3 2018 etkinlikleri esnasında kendisi hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğimiz yapımlardan biri de, hiç şüphesiz ki Rage 2. Oyun içi görüntüler, oynanış bilgileri ve daha birçok oyun hakkında önemli bilgiyi zaten paylaşmışlardı oyun hakkında fakat hala ortaya yeni yeni bilgiler çıkıyor. Eğer Rage 2 için paylaşılan oynanış videosunu henüz izlemediyseniz, yeni öğrendiğimiz oynanış ile ilgili bilgilere geçmeden önce bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Rage 2 ile ilgili yeni oynanış bilgileri ortaya çıktı

Rage 2, oynanış olarak dolu dolu geliyor

Öncelikle, oyunda bulunan insanüstü Nanotrite yeteneklerinin oyunda büyük etkisi olduğunu söylemek mümkün. Karakterinizi, ciddi anlamda bambaşka bir seviyeye çıkarabiliyor bu yetenekler. Oyun içerisinde bizleri bekleyen en güzel şeylerden biri de Slam. Slam ile birlikte, düşmanları çok tatmin edici bir şekilde havaya uçurabiliyoruz. Ayrıca, oyun içerisinde bizlere kitle kontrol açısından da bir sürü artı sağlıyor olmasına da değinmezsek olmaz. Bir de yanına bir de düşmanları zıplatan Shatter eklenince, tadından yenmiyor. Düşmanlar ciddi anlamda çok güçlü Rage 2’de ama bizim de eş değer güçte eşyalarımız bulunuyor.

Rage 2 içerisinde, serinin ilk oyunundan da tanıdık olan Wingstick ile de karşılaşıyoruz. Silahlar konusunda, yine ilk oyundan aşina olduğumuz ninja yıldızları ve bumeranglar, her zamanki gibi fazlasıyla güçlü durumda. İlk oyundan önemli bir fark olarak, karakterimizin konuştuğuna da değinmekte fayda var. Ayrıca, hikaye olarak da ilk oyundan 30 yıl kadar sonrasını tecrübe ediyoruz. Karakterimiz ise, son Vineland Ranger olan Walker. Oynanış tecrübesi açısından, 2016 yılında çıkmış olan Doom hissini çok sık olmasa da yaşattığını söylemek de mümkün.

Oyun hakkında bizleri heyecanlandıran bir başka özellik ise, serinin ilk oyunu olan Rage’e göre çok daha çeşitli bitki örtüsü ile karşılaşacak olmamız. Sadece buraya kadar olan bilgilerden bile, Rage 2’nun ilk oyuna göre hem renklilik, hem de oynanış açısından ne kadar farklı görebiliyoruz. Muhtemelen, E3 2018 etkinlikleri esnasında bu yeni bilgilerden çok daha fazlası verilecektir. Fakat, şu ana kadar sizlerle de paylaşmış olduğumuz bilgiler bile bizi fazlasıyla meraklandırmaya yetti. Görünüşe göre, seride alışageldiğimizden daha renkli ve zevkli bir oynanış tecrübesi ile karşımıza çıkacaklar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

RAGE 2
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.