Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Talha Şahin, Editör Yazım tarihi: 02.04.2019

RAGE 2, geçtiğimiz günlerde uzun bir oynanış videosuyla tekrar gündeme gelmiş, biz de bunu sizlere aktarmıştık. Yapım, yayıncı ekip Bethesda tarafından bugün yayımladığı bir video ile gündeme tekrar geldi. 1 Nisan şakası olarak görünen bu haber konusunda Bethesda oldukça ciddi. RAGE 2, 14 Mayıs 2019 tarihinde oyuncularla buluşacak. Ancak, oyunu ön sipariş ile alırsanız, Bethesda oyunculara bir hile kodu sağlayacak. Evet, yanlış okumadınız, ön sipariş ile alırsanız, aynı zamanda bir hile koduna da sahip oluyorsunuz. Merak etmeyin, hile dedik ama oynanışa etki etmediği gibi hiçbir şekilde kolaylık sağlamıyor. Yayımlanan videoyu hemen aşağıya bırakıyoruz, onu izledikten sonra ayrıntılara geçebiliriz.

RAGE 2 ön siparişlerine Bethesda sürprizi

Öncelikle Tim Kitzrow isminden bahsedelim. NBA Jam oyun serisini hatırlıyor musunuz? En son 2010 yılında oyunu çıkan, aslında 1993 yılına kadar köklü bir geçmişe sahip olan oyun serisidir kendisi. Tim Kitzrow ise, oyun serisinin spikeri. Oyun esnasında birçok komik söz ile yüzlerimizi güldüren Tim Kitzrow, RAGE 2 oyununa da el atıyor. Etkinleştirdiğinizde düşmanlarınızı öldürdükçe ya da akrobatik hareketler yaptıkça sesi kulaklarımızda yankılanacak. Öyle görünüyor ki oyunun açık dünyasında oldukça eğlenceli vakit geçireceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.