RAGE 2, çıkış tarihi ve oynanış videosu ile karşınızda

RAGE 2, çıkış tarihi ve oynanış videosu ile karşınızda

Yıllardır beklenen yeni RAGE oyunu sonunda karşımızda.

Bethesda, geçtiğimiz hafta boyunca Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar ile oyunculara yeni bir oyunun sinyallerini verdi. Sonrasında RAGE 2 olduğu ortaya çıkan bu oyunun duyuru videosu dün yayımlanmış ve oyunculara resmi haber bu şekilde verilmişti. Duyuru videosunda herhangi bir oyun içeriği bulunmadığını ve bunun yalnızca tanıtım amaçlı olduğunu sizlere aktarmıştık. Şimdi ise, yeni RAGE oyununa dair ilk oynanış videosu çıkış tarihi ile birlikte paylaşıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bethesda RAGE 2 oynanış videosu çıkış tarihi

Tanıtım videosunda oldukça aksiyon dolu sahneler görebilmek mümkün. Geçtiğimiz gün paylaşılan videodaki eksikler giderilircesine vuruşlar, hareketler ve araç çatışmalarına yönelik sahneler bulunuyor. Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz tanıtım videosu, oyun hakkında fikir edinmenizi sağlayacaktır. Yeni oynanış videosu, Bethesda tarafından paylaşılan tek içerik değil. Oyuna dair yeni bilgiler, çıkış tarihi ve çıkacağı platformlar da oyunculara sunuldu.

Oldukça geniş bir açık dünya sunacak olan oyunda, insanlıktan geriye kalan her şeyin arasında olacağız. Oyundaki karakterimiz de oynanış videosu ile paylaşılan bilgilerin ışığında ortaya çıktı. Son Ranger olan Walker’ı canlandırarak The Authority’nin yanı sıra pek çok çetenin peşinden gidecek ve her birinden kurtulmaya çalışacağız. Farklı bir silah gücüne sahip olan bu çeteleri alt etmek, bir açık dünya oyunundan bekleyeceğiniz üzere kolay olmayacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bethesda, RAGE 2 ile oyunculara neler vaat ediyor?

Oynanış videosundan da görebileceğiniz gibi, karşımızda çatışmaların oldukça önemli olduğu bir oyun var. Silahlar oyunun büyük bir parçası olacak ve geliştirerek oyun stilinize göre özelleştirilebilecekler. Bu sayede her oyuncunun yaşayacağı deneyim farklı olacak. Tüm bunların yanı sıra, oyunda çöl araçlarının ve canavar kamyonların da bulunacağını ekleyelim. Sonuçta post apokaliptik bir dünyada araçların önemi iyice artıyor.

Bethesda tarafından E3 2018 sırasında detayları ile tanıtılması beklenen oyun, Avalanche ve id Software tarafından geliştiriliyor. Yeni RAGE oyunu olan RAGE 2, 2019 yılı içerisinde PC platformunun yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One platformları için de çıkışını gerçekleştirerek oyuncular ile buluşacak. Dilerseniz, buraya ilerleyerek Bethesda’nın E3 2018 sunumu hakkında daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz.


RAGE 2
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.