RAGE 2 söylentileri, Bethesda paylaşımlarıyla doğrulanmış olabilir

RAGE 2 söylentileri, Bethesda paylaşımlarıyla doğrulanmış olabilir

Oyunun çıkacağı söylentileri, Walmart Kanada sızıntısının ardından güçlenmişti.

Walmart Kanada, E3 2018 sırasında duyurulacak oyunları yanlışlıkla listelemiş ve geliştiriciler tarafından doğrulanmamış pek çok oyunu ortaya çıkarmıştı. Listede adı yer alan oyunlardan birisi olan RAGE 2, görünüşe bakılırsa gerçekten oyuncuların karşısına çıkacak. Bethesda tarafından Twitter üzerinden yapılan paylaşımlar, oyunun çıkış yapacağına dair kesin işaretler olarak görülüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Söylentilerin ortaya çıkmasının ardından geliştirici stüdyonun resmi Twitter hesabından pek çok paylaşım yapıldı. Pembe rengin öne çıktığı bu paylaşımlar başta anlamsız gözükse de bir amaç taşımaları gerekiyordu. Geliştiriciler tarafından yapılan son paylaşım ile birlikte, fotoğrafların RAGE 2’ye işaret ettiği ortaya çıkmış oldu.

Oyundan bir karakterin sırada beklerken görüldüğü son paylaşım, E3 2018 sırasında göreceğimiz bir Bethesda oyunu daha olduğunu doğruladı. Oyuncuların uzun zamandır beklediği yeni RAGE oyununun en azından imalı bir şekilde doğrulanması, Reddit gibi platformlarda oyuncuları şimdiden heyecanlandırmış durumda.

Bethesda, RAGE 2 tanıtımını ne zaman gerçekleştirecek?

Haberimizin giriş görseli olarak kullandığımız görselde, Londra’nın ünlü yapılarından birisi olan Big Ben görülüyor. Bu görselde yer alan saatin duruşuna bakıldığında, oyunun bir duyuru videosu veya açıklama ile tanıtılacağı tarih olması ihtimali yüksek olan bir tarih ortaya çıkıyor. Eğer paylaşımlar gerçekten tarihe işaret ediyorsa, RAGE 2’nin tanıtımının 14 Mayıs 2018 tarihinde yapılabileceğini söyleyebiliriz. Dilerseniz, hemen yukarıdaki ve hemen aşağıdaki Twitter paylaşımlarını inceleyerek bahsettiğimiz görselleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.