Menü
https://leadergamer.com.tr/uncharted-the-lost-legacy-dinamik-tema/

Detroit: Become Human

Yapımcı Quantic Dream
Dağıtımcı Sony Interactive Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi 2017
Detroit: Become Human , Quantic Dream 18 Nisan 2017 10:52

Quantic Dream, henüz duyurulmamış PlayStation 4 oyunları üzerinde çalışıyor

Sadece Detroit: Become Human oyununu görmeyeceğiz yani PlayStation 4 için.


Beyond: Two Souls ve Heavy Rain oyunları ile kendini oldukça sevdiren Quantic Dream, şu sıralar PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için Detroit: Become Human oyunu üzerinde çalışıyor. En azından biz öyle biliyoruz. Fakat daha önceden Quantic Dream ekibinde çalışmış olan bazı yazarların kariyer sayfalarına göre, Quantic Dream, 2012 ile 2014 seneleri arasında başka bir PlayStation 4 oyunu üzerinde çalışıyordu. Tabii biz sadece bu seneler arasında çalışılmış olduğunu biliyoruz. 2014 senesinden sonra gelen veriler kesiliyor çünkü bu duyurulmamış proje üzerinde çalışan yazar, ekipten ayrılıyor.

Quantic Dream, henüz duyurulmamış PlayStation 4 oyunları üzerinde çalışıyor

Bahsettiğimiz bu yazarın adı Joel Janisse ve kendisi, kariyer sayfalarına göre 2012 ile 2014 seneleri arasında duyurulmamış bir PlayStation 4 oyunu üzerinde ve Detroit: Become Human üzerinde çalıştı. Tabii şu an kendisi aynı ekipte bulunmuyor, Ubisoft ile çalışıyor fakat bu demek değil ki bahsedilen duyurulmamış proje iptal edildi. Ekip şu an aktif olarak Detroit: Become Human üzerinde çalışıyor olabilir ve Detroit: Become Human çıktıktan sonra, bu projeye önem verecek olabilir. Peki, önemli bir soru: Bu proje ne olabilir?

Bizlerin aklına çok kısıtlı fikirler geliyor. Bu fikirlerin en önemlileri de tabii ki Beyond: Two Souls ve Heavy Rain için bir devam oyunu. Bir diğer fikrimiz ise The Dark Sorcerer. Bildiğiniz gibi bu yapıt, bir teknoloji demosu olarak sunulmuştu fakat geliştirici ekip, bu teknoloji demosunu şimdi bir oyun yapmak istiyor olabilir. Bildiğiniz üzere Detroit: Become Human da temelinde bir teknoloji demosu idi.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör