Quake Champions kapalı beta kayıtları, bir fragman eşliğinde başlatıldı

Quake Champions kapalı beta kayıtları, bir fragman eşliğinde başlatıldı

Tahminen yakın bir tarihte, efsaneyi tekrar evlere getirecek olan oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabileceğiz.

Quake, muhtemelen sadece ismi ile bile birçok eski nesil oyuncunun gözlerini bir anda parlatacak bir eser. Zamanın efsanelerinden biri olan ve hala ismini özellikle Doom başlıklı yazılarda görebileceğiniz John Romero’nun da aralarında bulunduğu, şimdilerde ZeniMax Media ailesinin en önemli üyelerinden biri olan id Software tarafından, 22 Haziran 1996 yılında başlayan efsane, hala isminden bol bol bahsettirmeyi başaran sayılı şaheserlerden bir tanesi. Quake serisini tekrar canlandırmayı amaçlayan bir yapım olarak karşımıza çıkacak olan Quake Champions ise, bu haberimizin tahtında oturuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

quake champions

Quake Champions, 2004 yılında çıkan Quake 4’ten sonra, ana seride çıkarılacak olan ilk oyun olma şerefini taşıyor. PC için çıkış yaparak, PC platformu oyuncularının kütüphanelerinde bir yer edinecek olan Quake Champions, 30 saniyelik bir video ile birlikte kapalı beta için kayıtlarını başlattı. Bethesda Softworks’ün YouTube kanalına 7 Mart 2017 tarihinde eklenen oyun için, hem oynanış, hem de kapalı beta kayıtlarının duyurusunu yapan videonun ardından Bethesda Softworks, bir de yolda olduklarını haber atmak için birçok takipçisine elektronik posta gönderdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İyi, güzel fakat nasıl kayıt yapacaksınız, hemen anlatalım. İlk önce buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfada doğum tarihinizi ay, gün ve yıl olarak girin. Ardından ise elektronik posta adresinizi ve hemen altından ülkenizi seçip, altta bulunan, “I am 18 years or older” yazısının yanında bulunan kutucuğu ve altındakini işaretleyin. Oyun, 18 yaş üstü oyuncular için öneriliyor sadece, bu yüzden kayıt yapan arkadaşların 18 yaşını geçmiş olmasını tavsiye ederiz. İşaretledikten sonra, “Sign up” yazılı tuşa tıklamanız yeterli. Hemen aşağıdan ise, kapalı beta duyurusunun yapıldığı 30 saniye uzunluğundaki oynanış gösteren videoyu izleyerek, ünlü oyun serisine biraz da olsa özlem giderebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.