PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun yeni satış rakamları açıklandı

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun yeni satış rakamları açıklandı

PlayerUnknown’s Battlegrounds çılgınlar gibi satmaya devam ediyor.

Birkaç saat önce sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricilerinin yeni bir şirket açtıklarını belirtmiştik. Görülen o ki, bugün karşımıza sadece o haber çıkmayacak. Çünkü henüz yeni şirketlerini açan PUBG geliştirici ekibi, yaptıkları yeni bir açıklamada oyunlarının 13 milyondan daha fazla sattığını belirtti. Oyunun anlık oyuncu sayısının da 1.5 milyon rekora sahip olduğunu göz önünde bulundurursak, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun sürekli yeni rekorlara koştuğunu rahatlıkla görebiliriz. Zaten bu oyunun geliştirici ekibinin değeri de şu an 5 milyar dolara yakın. Daha ne olsun?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.