PUBG, kısa bir süre sonra yeni market arayüzüne kavuşacak

PUBG, kısa bir süre sonra yeni market arayüzüne kavuşacak

Harita seçimi imkanı, oyunun arayüzüne getirilen tek yenilik değil.

PUBG geliştirici ekibi, uzun süredir dile getirilen harita seçim özelliğinin gelecek güncellemeler ile oyuna ekleneceğini duyurmuştu. Şimdi ise bu güncellemelerin birkaç kullanıcı arayüzü değişikliğini de içereceği ortaya çıktı. Oyun içi markete odaklanan bu arayüz değişiklikleri, marketin çok daha işlevsel hale gelmesini sağlayacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG

Kullanıcı arayüzü değişiklikleri ile birlikte oyun için kasa satın aldığımız Rewards (Ödüller) sekmesi, Store (Mağaza) olarak yeniden adlandırılacak. Bununla birlikte sekme Crates (Kasalar), Keys (Anahtarlar) ve My Items (Eşyalarım) olarak 3 farklı kategoriye bölünecek. Güncellemeler hakkında henüz resmi bir tanıtım yapılmamış olsa da, Skin Tracker adlı site oyuna eklenecek harita seçimini de barındıran kullanıcı arayüzüne ulaşmayı başardı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Videoda görüldüğü kadarıyla oyun içi ürünlerin satıldığı Mağaza sekmesi, çok daha fonksiyonel hale getirilmiş. Örneğin oyundaki kasalardan çıkabilecek her bir ögeyi, kasayı almadan nadirlik detayına kadar görüntüleyebiliyorsunuz. Anahtarlar sekmesi ise size kilitli kasaları aldığınızda açmak üzere istediğiniz oranda anahtar satın almanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra sadece kasa anahtarlarını alabildiğimiz Bro Cash (BP) isimli yeni bir oyun içi para birimi var. Gerçek paranın yerini alabilecek test amaçlı bir para birimi olduğunu düşündüğümüz bu uygulamanın nasıl işleyeceği konusunda ise bir bilgimiz yok.

PUBG kullanıcı arayüzündeki yenilikler ne zaman oyunculara sunulacak?

PUBG Corp., yeni kullanıcı arayüzünün ne zaman sunulacağına dair herhangi bir açıklamada bulunmadı. Kesin bir tarih söyleyemesek de, oyunun büyük yenilikler peşinde olduğu ortada. Önümüzdeki güncellemeler ile oyuna eklenecek diğer içeriklerden birisi olan Savage haritası, yeni kullanıcı arayüzü ile birlikte çıkacak olabilir. Dilerseniz, buraya ilerleyerek Savage haritasının çıkışı hakkındaki haberimize ulaşabilir ve bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.


PUBG  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.