PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni araç ve silah gösterildi

PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni araç ve silah gösterildi

Yalnız bu araba ve silah herkes tarafından, her zaman kullanılamayacak.

PUBG olarak da kısaltılan PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu için 1.0 güncellemesi oldukça yakında. Bu güncelleme ile oyuna birçok yeni şey eklenecek ve bu yeni şeylerden bir tanesi de çöl haritası olacak. Bugün oyunun resmi Twitter hesabından gelen açıklamaya göre ise bu çöl haritasına özel bir araç olacak. 1980’li senelerden esinlenerek oluşturulan bu aracın görseline sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

PUBG

Dediğimiz gibi yukarıda görebildiğiniz bu araç, oyunun sadece çöl haritasına özel olacak. Yani oyuncular, bu aracı oyunun ilk haritasında göremeyecek, kullanamayacak. Bahsettiğimiz bu çöl haritası ve muhtemelen yeni araç, bu hafta içerisinde gerçekleşecek The Game Awards 2017 sırasında tüm oyunculara gösterilecek. Ardından da muhtemelen test sunucularına eklenecektir. Fakat tüm bunların ana oyuna eklenmesi için oyunun 1.0 güncellemesini beklemeniz gerekecek efendim.

Yeni gösterilen silah ise Win94 isimli olacak. Bu silah, oyun dünyasında otomatik olarak çıkan ganimetler arasında bulunabilecek. Yani, yardım kutusunu filan beklemeniz gerekmeyecek. Fakat bu bahsettiğimiz Win94 isimli silah da çöl haritasına özel olacak ve oyunun ilk haritasında ne yazık ki kullanamayacaksınız. Dilerseniz bu silahın görseline de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın