PlayerUnknown’s Battlegrounds yapımcıları, oyunun Xbox One sürümü hakkında konuştu

PlayerUnknown’s Battlegrounds yapımcıları, oyunun Xbox One sürümü hakkında konuştu

Bildiğiniz üzere oyunun Xbox One sürümünde şu an ciddi sorunlar var.

PlayerUnknown’s Battlegrounds sonunda Xbox One için çıkışını yaptı ama oyunun PC sürümü kadar Xbox One sürümü tabii ki başarılı olamadı. Yalnız hemen söyleyeyim, burada bahsettiğimiz başarı oyunun performansı ile alakalı. Çünkü PUBG, Xbox One üzerinde 48 saat içerisinde 1 milyon oyuncu tarafından satın alındı. Bizce bu oldukça büyük bir başarı. Fakat oyunu almış ve oynamaya başlamış olan bu 1 milyon oyununun pek oyundan mutlu olduğunu zannetmiyoruz çünkü PlayerUnknown’s Battlegrounds, şu an Xbox One ve Xbox One X platformlarında ciddi bir şekilde performans sorunları ile uğraşıyor, kontrol sıkıntısı çekiyor.

PUBG

PlayerUnknown’s Battlegrounds yapımcısı ise bahsettiğimiz konuda bir açıklama yaparak, “Bu bizim için bir yolun başlangıcı. Bizler şu an Xbox Game Preview sisteminin başındayız ve eğer oyunumuzun PC alfa öncesi sürümünün görüntülerine bakarsanız, aynı durumu görebilirsiniz. Evet, oyunumuzun şu anki durumu pek iyi değil ama topluluğumuz ile çalışıp, birlikte düzeltmek istiyoruz. Microsoft ekibinin de desteği ile PUBG isimli oyunumuzu tüm platformlarda kusursuz bir performans seviyesine çıkartacağız.” dedi.

PUBG Hakkında

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PlayerUnknown takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır. Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın