Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunundan yağmurun neden kaldırıldığı açıklandı

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunundan yağmurun neden kaldırıldığı açıklandı

Ayrıca yapılan açıklamalara göre oyunun Erken Erişim sürecinin sonlanması çok önemli bir şeyi de tetikledi.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun dağıtımcı ekibinin CEO koltuğunda oturan Chang Han Kim, bildiğiniz üzere daha önce oyunun dizi ve film versiyonları hakkında konuşmuştu. Chang Han Kim, bu açıklamalar ardından direkt olarak video oyunu hakkında da bazı açıklamalar yaptı. Bu açıklamalarda ise oyundan neden yağmur özelliğinin kaldırıldığı ve Erken Erişim sonrasında neler yaşanıldığından bahsediliyordu. Eğer dilerseniz, sizler de haberimizin devamından Chang Han Kim tarafından yapılan açıklamalara göz atabilirsiniz. Özellikle aktif bir PUBG oyuncusu iseniz, bu açıklamaları kaçırmamanızı öneriyoruz.

PUBG

Chang Han Kim öncelikle, “PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli oyunumuz Steam üzerinde Erken Erişim sürecinden çıktığından beri, hem aktif oyuncu sayımız, hem de gelirimiz yükseldi. Erken Erişim sürecinin bitmesinden bir süre sonra, sunucu ile alakalı problemler yaşamış olsak da, şu an birçok problem çözülmüş durumda. Oyuncuların, oyunumuza olan reaksiyonu yeniden pozitif olmaya başladı. Ayrıca oyundan sisli ve yağmurlu hava şartlarını da kaldırmamız gerekti. Çünkü oyuncular açıkça bu iki hava durumunu beğenmiyordu. Oyuncular, bu hava durumlu bir sunucuda oyunu kesinlikle oynamıyordu. Bu yüzden şu an bu hava durumlarını düzeltmeye çalışıyoruz. Düzeltmeler bittikten sonra oyuna yeniden ekleyeceğiz. Ayrıca karlı bir hava durumu üzerinde de çalışıyoruz.” dedi.

PUBG Hakkında

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PlayerUnknown takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır. Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın