PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun Xbox One çıkış tarihi hakkında açıklamalar geldi

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun Xbox One çıkış tarihi hakkında açıklamalar geldi

Xbox One oyuncularının endişelenmesini gerektirecek bir durum yok.

Şu an sadece PC platformu için çıkışını gerçekleştirmiş olan ve yakın zamanda 15 milyon satış barajını aşıp, anlık 2 milyon oyuncuya ulaşan, PUBG olarak da zaman zaman kısaltılan PlayerUnknown’s Battlegrounds, PC haricinde bir de Xbox One için çıkacak. Ardından bir de oyunu PlayStation 4 için göreceğiz. Bu oyunun PlayStation 4 çıkışı ne zaman olur, şu an tahmin etmek biraz güç fakat oyunun Xbox One sürümünün 2017 sonuna doğru geleceğini biliyoruz. Resmi açıklamalar bu yöndeydi. Bugün ise Xbox cephesi tarihi doğrulamak amacı ile tekrar bir açıklama yaparak, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun geliştirilme sürecinin yolunda gittiğini söyledi. Yani, PUBG için bir ertelenme olacağını sanmıyoruz. Xbox One oyuncuları en geç Aralık 2017 içerisinde bu oyunu oynamaya başlayacaktır.

PUBG

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın