PUBG Türkiye 10 kişiye Katil Palyaço Maskesi dağıtıyor

PUBG Türkiye 10 kişiye Katil Palyaço Maskesi dağıtıyor

Katil Palyaço Maskesi kazanmak için yapmanız gerekenler burada!

Günümüzün en çok oynanan oyunlarından biri olarak gösterebileceğimiz PUBG, oyuncuları için etkinlikler yaparak oyuna renk katıyor her zaman. Bu zamanların Halloween olarak bilinen Cadılar Bayramı zamanları olduğu için, yine bir etkinlik var işin içinde. Bu seferki etkinlik, Twitter üzerindeki resmi PUBG Türkiye sayfasından geliyor. Cadılar Bayramı’nı kutlamak isteyen PUBG Türkiye, şanslı olan 10 kişiye hemen aşağıda görselini görmekte olduğunuz Katil Palyaço Maskesi hediye edecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG Türkiye Katil Palyaço Maskesi

PUBG Türkiye, Katil Palyaço Maskesi ile oyuncuların Cadılar Bayramı’nı kutluyor!

Hemen yukarıda sizlerle görselini paylaşmış olduğumuz kostüm, PUBG’de sizleri bekliyor olacak. Katil Palyaço Maskesi adını taşıyan bu maske sayesinde düşmanlarınıza korku salabilirsiniz. Haberimize konuk olan PUBG Türkiye ekibinin Katil Palyaço Maskesi dağıtmakta olduğu Cadılar Bayramı etkinliği sadece kısa bir süre için geçerli. Bugün, yani 3 Kasım 2018 gününde saat 11:00 itibari ile başlayan etkinlik, 5 Kasım 2018 tarihinde saat 11:00’da sona erecek. Peki, bu etkinliğe katılmak için ne yapmanız gerekiyor? Gelin bir de bundan bahsedelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hemen aşağıda sizleri bekleyen Twitter gönderimizde katılmak için yapmanız gereken şeyler yazıyor fakat biz yine de adım adım yazalım. Öncelikle, yapmanız gereken şey Twitter üzerinden Leadergamer’ı ve PUBG Türkiye’yi takip etmek. Leadergamer sayfası için buraya, PUBG Türkiye sayfası için buraya tıklayabilirsiniz. Ardından, hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Twitter gönderisine ekibinizde olmasını istediğiniz arkadaşlarınızı etiketlemek ve son olarak da bu Twitter gönderisini paylaşmak. Eğer şanslı 10 kişiden biriyseniz, Katil Palyaço Maskesi 5 Kasım 2018’de, saat 11:00’daki çekilişte sizlere çıkabilir!


PUBG  Satın al
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.