PlayerUnknown’s Battlegrounds için tekrar özelliği ve daha fazlası geldi

PlayerUnknown’s Battlegrounds için tekrar özelliği ve daha fazlası geldi

Oyuncular ise bu özelliklerle adeta film çekmeye başladı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds şu an erken erişim sürecinde ve oyun çok kısa bir sonra sadece PC üzerinde tam sürüme geçecek. Tabii oyun PC üzerinde Erken Erişim sürecinden çıkınca, oyuncular yepyeni özelliklere kavuşacak. Tabii bu özellikleri daha önceden denemek istiyorsanız, PUBG test sunucularında bu özellikleri görebiliyorsunuz. Bugün de zaten test sunucularına büyük bir güncelleme geldi ve bu güncelleme ile tekrar özelliği oyuna eklendi. Oyuncular ise bu özellik sayesinde aksiyon filmleri tadında video ortaya koymaya başladı.

PUBG

Bahsettiğimiz PlayerUnknown’s Battlegrounds videolarını birazdan sizlere sunacağız ama öncesinde başka bir yenilikten de bahsetmek istiyoruz. PUBG oyuncuları, oyuna 2 harita ekleneceği zaman harita ve haritanın hava şartlarını seçebilmek istiyordu. Çünkü oyuncular, iki haritayı da iki farklı oyun modu gibi görüyordu. Fakat PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricileri bu duruma pek sıcak bakmıyordu ve oyunculara bu şekilde seçenekler vermeyecekti. Bu durum, bugün değişti. Oyunun geliştiricilerinden gelen açıklamaya göre oyun tam çıkışını gerçekleştirdikten sonra oyuncular, harita seçimi yapabilecek.

Bu seçim şansı her ne kadar iyi olacak olsa da, bazı bölgeler için çok zor bir durum ortaya koyacaktır. Çünkü bu özelliğin oyuna gelmesi ile birlikte bir oyuncunun seçebileceği 12 farklı mod oluyor. 6 mod ilk haritada, 6 mod ikinci haritada. Eğer bir oyuncu, düşük oyunculu bir bölgede oynuyorsa, oyuncular da 12 farklı moda ayrılacak ve böylece bir oyuncunun, az oyunculu bir bölgede oyun bulması zorlaşacak. PUBG geliştirici ekibi ise bu konuda herhangi bir şey yapmayı düşünmüyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın