PUBG Corp. yeni Savage haritasındaki Abandoned Resort için isim arıyor

PUBG Corp. yeni Savage haritasındaki Abandoned Resort için isim arıyor

Oyuncuların önüne koyulan toplamda 5 farklı seçenek, hiçten iyidir.

PUBG Corp. oyuna getirilecek yeni harita Savage’ın denemelerinin 2. ayağını 19 Nisan’da bitirmişti. Harita 3. deneme ayağı için gün sayarken, geliştiriciler oyunculara beklemedikleri bir soru yöneltti. Haritadaki Abandoned Resort bölgesinin adı ne olsun? Seçim yelpazesi çok büyük değil ancak yapımcılarla daha çok etkileşime geçme şansı oyuncular açısından iyiye işaret.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Savage

Geliştiriciler, şu anda 3. deneme turu için hazırlanan Savage haritasında oyuncuların en çok ziyaret ettiği alanlardan olan Abandoned Resort’un isminin değişmesi kararına varmış. Burada ise yapımcılar söz hakkını biraz sınırlı olarak da olsa oyunculara bırakmış durumda. Oyunculara Palms Resort, Terrace Resort, Paradise Hotel, Nosidam Resort ve Emerald Resort gibi seçenekler sunan PUBG Corp. oyuncuların seçimlerini bir anket aracılığıyla topluyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu tip rekabete dayalı oyunların, oyunculara söz hakkı vermesi oldukça önemlidir. Bu sebeple PUBG’nin oyunculara fikrini, oynanış harici unsur için de olsa, sorması başarılı bir adım. İlerleyen zamanda isim değişiklikleri dışında da seçimlerin oyunculara bırakabileceğini gösteren bu karar, oyuncuları da mutlu etmiş durumda. Savage, bu tip bir adımın etkilediği ilk harita olarak oyuncular arasında farklı bir yere sahip olabilir.

Yeni PUBG haritası Savage ne zaman ana sunucuya gelecek?

Hâlâ deneme aşamasında olan harita, haberimizin başında da bahsettiğimiz üzere 2. ayağını 19 Nisan’da geride bırakmıştı. İlerleyen haftalarda tekrar deneme sunucularına dönüş yapacağı denemenin bitmesinin ardından müjdelenmişti. Haritanın ana sunuculara ne zaman geleceği ise hala belirsizliğini koruyor. Gelişinin uzamasının temel sebebi ise, çok büyük değişiklikleri beraberinde getiriyor olması. Şu anda bilgi sahibi olduğumuz değişiklikler harita seçimi, arayüz değişimi ve silah dengelemelerini içeriyor. Harita ana sunucuya gelene kadar, yeni oynanış unsurları ve oyun içi geliştirmeler karşımıza çıkabilir.


PUBG  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.