Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 03.07.2018

Günümüz Battle Royale oyunlarında artık sık sık karşılaşmaya başladığımız yerin altından ateş etme konusu ile ilk olarak Fortnite içerisinde karşılaşmıştık. Alışveriş sepetiniz ile birlikte belli adımları izleyince yerin altına girebiliyor, buradan istediğiniz gibi diğer oyuncuları öldürebiliyordunuz. Fakat işin en büyük artısı, diğer oyuncular size ateş edemiyordu. Şimdi, PUBG Sanhok içerisinde de benzeri bir hata söz konusu. Yeni bulunan hata sayesinde yerin altından ateş edebiliyorsunuz.

PUBG Sanhok hatası, yerin altından ateş edebilmenizi sağlıyor

PUBG Sanhok için gerekli olan çözüm, muhtemelen en yakın zamanda gelecektir

PUBG Sanhok haritası içerisinde, bir binanın hemen yanında küçük bir tepe bulunuyor. Burada, çarpışma algılama sistemi pek de düzgün çalışmıyor. Bu sebeple oyuncular, yerin altına çömelerek girebiliyor ve buraya pusup, masum kurbanları bekleyebiliyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds içerisindeki bu yeni açığın ne zaman kapatılacağı hakkında bir fikrimiz yok. Fakat bildiğimiz bir şey varsa, o da bu hatayı bilen oyuncuların düşmanları için hayatın bir süre zehir olacağı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.