PUBG Ranked sistemi PC sürümü için geliyor

PUBG Ranked sistemi PC sürümü için geliyor

Ayrıca, oyuna başka önemli özellikler de ekleniyor.

Günümüzün başarılı Battle Royale türü oyunlarından bir tanesi olan PUBG, uzun bir süredir oyuncular tarafından istenen özelliği sunmaya hazırlanıyor. 21 numaralı PUBG PC güncellemesinin ardından getirilmek için hazırlanan yeni güncelleme, PUBG Ranked sistemini PC oyuncularına getirmeye hazırlanıyor. Tabii, sadece bu sistem değil, aynı zamanda envanter arayüzünde basitleştirme, kostüm takası sistemi gibi şeyler de oyuna yeni güncelleme ile birlikte eklenmek için hazırlanıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Topluluk tarafından çok istenen PUBG Ranked sistemi yolda!

Bildiğiniz üzere PUBG Mobile sürümünde zaten halihazırda bir derece sistemi vardı. PUBG PC sürümü de, benzeri bir derece sistemi getirmeye hazırlanıyor. Paylaşılan yama notlarına göre PUBG Ranked sisteminde 8 adet derece bulunacakmış. Bu dereceler de Bronze’dan başlayarak Grandmaster’a kadar ilerleyecekmiş. Derecenizi yükseltmek için, klasik olarak derece puanları kazanmanız gerekecek. İlk derecenizin belli olması için ise 10 maç oynamanız gerekmekte.

PUBG Ranked sistemi, oyuna gelecek olan tek sistem değil demiştik. Birçok oyuncuyu sevindirecek olan harita seçme özelliği de geri dönüyor. Ekipmanlarını hızlıca seçebileceğiniz yeni arayüz de, PUBG için getirilen yeni özellikle arasında yer alıyor. Birçok oyuncuyu sevindirecek olan bir başka özellik olarak gösterebileceğimiz kostüm takas sistemi de getiriliyor. Kostümlerinizi, daha yüksek dereceli bir kostüm ile takaslama imkanınız bulunuyor yeni güncelleme ile. Bütün bu yeniliklerin bulunduğu 22 numaralı PUBG güncellemesi, an itibari ile test sunucularında yer alıyor. Yakında, ana oyuna da getirilecektir. Haberimiz içerisinde bulunan galerideki görseller ile yeni özelliklere göz gezdirebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG  Satın al
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.