Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 09.02.2018

Çıkışını neredeyse tam 1 yıl önce gerçekleştiren PlayerUnknown’s Battlegrounds, çıkış yaptığı günden beri sürekli oyuncu sayısını yükselterek ilerliyordu. Orijinal olarak erken erişim sürecinde hayatımıza giren PUBG, birkaç ay önce de erken erişim sürecinden çıkarak, 1.0 sürümüne geçmişti. Belli ki oyuncular, oyun erken erişim sürecinden çıktıktan sonra biraz oyundan sıkılmaya başladı. Çünkü Steam istatistiklerine göre Steam tarihinde ilk kez, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncu sayısında düşüklük yaşandı. Sizlerin de hemen aşağıdan görebileceğiniz görsele göre oyununun oyuncu sayısında, son 30 gün içerisinde %1.68 kadarlık bir düşüş yaşandı.

PUBG

PUBG Hakkında

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PlayerUnknown takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır. Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.