PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncuları artık ölüm yarışları yapmaya başladı

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncuları artık ölüm yarışları yapmaya başladı

Sürekli adam veya zombi öldürmek zaten adamı sıkardı. Şimdi yeni trend PlayerUnknown's Battlegrounds içerisindeki ölüm yarışları oldu.

PlayerUnknown’s Battlegrounds şu an milyonlarca oyuncu tarafından oynanan bir oyun. Bu oyunun temelinde, tek bir haritaya 100 oyuncu bırakılıyor ve bu 100 oyuncu, birbirini öldürerek hayatta kalmaya çalışıyor. En sona hayatta kalan oyuncu ise oyunu yeniyor. Böyle anlattığımız zaman PUBG sizlere inanılmaz eğlenceli bir oyun gibi gelebilir ama tek bir şeyi en fazla kaç kez yapabilirsiniz? Eğer ben PlayerUnknown’s Battlegrounds oynuyor olsaydım en fazla 10 karşılaşma sonrasında oyundan sıkılır, başka şeyler arardım. Muhtemelen birçok oyuncu da benim gibi düşünüyor çünkü artık PUBG oyuncuları, oyunun içinde ölüm yarışları yapmaya başladı. Peki, nedir bu ölüm yarışı? Dilerseniz bu sorunun cevabını verelim sizlere.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG

Bir sunucuya yine oyuncular doluşuyor, fakat kimse kimseyi öldürmüyor. Herkes kendi grubuna bir araba buluyor ve belirlenen başlangıç noktasına bu arabalar ile gidiliyor. Bu ölüm yarışının başlangıç noktası, haritanın en altındaki adanın sağ tarafı. Bitiş noktası ise aynı adanın sol tarafı. Tabii başlangıç ile bitiş sizlere çok yakın gelebilir ama kesinlikle değil. Çünkü ölüm yarışının rotası, tüm PlayerUnknown’s Battlegrounds haritasını kapsıyor. Her neyse, oyuncular başlangıç noktasına gidiyor ve oyunculara sadece tabanca kullanılması gerektiği söyleniyor. Tabanca harici her silah, bu yarışta yasak.

Ölüm yarışı başladıktan sonra, oyuncular 1. köprüye gelene kadar kimseye ateş edemiyor. Ateş etmek bu noktaya kadar yasak. 1. köprü geçildikten sonra işin içine tabancalar giriyor. Tabii şimdi düşüneceksiniz, 100 oyuncuya yetecek kadar araba var mı diye. Eğer yarış başlayana kadar kendinize bir araba bulamazsanız veya yarış sırasında arabanızı kaybederseniz, başkalarının arabalarını çalabiliyorsunuz. Bunu da, yola barikatlar kurarak yapabiliyorsunuz. Eğer tüm bu anlattığımız şeyler size garip geldiyse, hemen aşağıdaki videodan eğlenceli ölüm yarışı anlarına göz atabilirsiniz. Biz gerçekten çok beğendik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.