PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricileri, artık oyunda neler olacağını hakkında konuştu

PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricileri, artık oyunda neler olacağını hakkında konuştu

PlayerUnknown's Battlegrounds sonunda Steam üzerinde erken erişim sürecinden çıktı. Sırada ne var?

Steam üzerindeki erken erişim sürecini bugün sonlandıran PlayerUnknown’s Battlegrounds, 1.0 sürümüne bir güncelleme ile kavuştu. Peki, neredeyse 1 yıldır süren bu erken erişim sürecinden sonra oyunda neler olacak? Oyunun şu an tüm temel içerikleri çıkışını gerçekleştirdi. Dediğimiz gibi sürüm 1.0 oldu. Şimdi ne olacak? Oyuncular önümüzdeki günlerde PUBG hakkında neler görecek? Bu soruların cevaplarını direkt olarak oyunun yapımcısı vermeye çalıştı. Konu hakkındaki detaylara eğer dilerseniz haberimizin detaylarından göz atabilirsiniz.

PUBG

Yapılan açıklamalara göre öncelikle, eğer bu oyuna 1 hafta içerisinde 1 kez bile giriş yaparsanız, hemen yukarıdan görebileceğiniz görseldeki tişörte ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Peki, tek yenilik sadece bir tişört mü? Tabii ki hayır, geliştirici ekipten gelen açıklamaya göre oyunun 1.0 sürümü sadece bir başlangıç olacak. Mesela açıklamalara göre geliştirici ekip, oyunun performansını geliştirmeye devam edecek. Zaten oyunun 1.0 güncellemesi ile %50 değerinde bir iyileştirme yapılmıştı sunucu performansına fakat oyuncular şimdi bile sunucu kaynaklı bağlantı problemleri yaşayabiliyor.

Bunun haricinde, oyundaki hile problemleri devam etmekte ve geliştirici ekip de bunun farkında. PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricilerinden gelen açıklamalara göre şirket, hileciler ile savaşmaya devam edecek. Bunun haricinde düzenli olarak oyuna yeni silahlar, araçlar ve kozmetik ögeler gelmeye devam edecektir. Rekabetçi turnuvalar ile karşılaşacağızdır ve tabii ki muhtemelen yeni bir de harita göreceğiz. Çünkü PUBG geliştiricileri daha önceden 3. haritadan da bahsetmişti ve bu haritanın 2018 sonuna doğru oyuna geleceğini tahmin edebiliyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın