Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Artık PlayerUnknown’s Battlegrounds müziklerini satın alabilirsiniz

Artık PlayerUnknown’s Battlegrounds müziklerini satın alabilirsiniz

PlayerUnknown's Battlegrounds ruhunu damardan almak istiyorsanız, artık oyunun müzikleri de satışta.

Artık neredeyse 1 yıldır Steam platformunu zorlayan PlayerUnknown’s Battlegrounds, birkaç aydır da Xbox One platformunu sallıyordu. Oyun, başarıdan başarıya koşuyordu. Tabii bu başarı, oyunun aktif oyuncu sayısı ile satış sayısı ile yakalanıyordu. Milyonlar satan bu oyunun şimdi de ana menü müziği satışa çıktı. Eğer oyunu uzun zamandır oynuyorsanız, PUBG sürümü 1.0 olmadan önce ana menüde farklı bir müzik çalışıyordu. 1.0 sürüme geçilince müzik değişti. Çünkü açıklamalara göre oyunun yapımcısı, uzun bir süredir oyuna ait orijinal bir müziğin üzerinde çalışıyordu.

PUBG

Bahsettiğimiz orijinal müzik, oyunun 1.0 çıkışına tam zamanında yetiştirilmişti. Bu müzik, daha önce Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier, LawBreakers ve Halo: The Fall of Reach müziklerini bestelemiş olan Tom Salta tarafından hazırlanmıştı. Dediğimiz gibi PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun 1.0 sürümünden beri çalan bu orijinal müzik, şimdi iTunes veya Spotify üzerinden dinlenilebilir veya satın alınabilir halde oyunculara sunuldu.

PUBG Hakkında

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PlayerUnknown takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır. Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın