Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 07.08.2018

PC platformunu sarsmayı başaran PlayerUnknown’s Battlegrounds, mobil cihazlarda da bir o kadar etkili olarak pek çok oyuncuyu etkiledi. PUBG Mobile, büyük bir aylık güncelleme alarak yeni görevler sunarken bunları ilginç içeriklere bağlamayı da unutmadı. Yakın zamanda sinemalarda izlemeye başladığımız Mission: Impossible – Yansımalar filminde görülen içerikler, PUBG’nin mobil sürümünün oyuncularına sunuldu.

Mission: Impossible – Yansımalar, PUBG Mobile ile mobil cihazlarınıza geliyor.

Oyuna getirilen aylık içerik güncellemesinin parçası olan Mission: Impossible – Yansımalar temalı içerikler, görevlerin sonunda elde edilebilecek. Yeni Mission: Impossible filmi, IMDb üzerinden 8,3 puan ve Metascore‘dan 86 puan almayı başararak hem seyircilerin hem de eleştirmenlerin takdirini kazandığını gösterdi. Bu durum PUBG geliştiricilerinin de ilgisini çekmiş olacak ki dev marka ile ortaklığa giderek mobil platformlarda markayı oyun dünyasına getirme kararı almışlar.

Güncelleme ile birlikte, herkesin aklında yer alan ve bir klasik haline gelen Mission: Impossible müziği PUBG Mobile’a ekleniyor. Oyunun tema müziği olarak kullanabileceğiniz bu klasik aksiyon dolu müziğin varlığı bile sizi maçı kazanmaya götürebilir. Bunun yanı sıra, filmde gördüğümüz paraşütlere benzer şekilde paraşüt özelleştirmeleri de içerik güncellemesi dahilinde sizlere sunuluyor. Eğer Tom Cruise’un etkisi altından çıkamadıysanız, belki de oyunu oynamaya başlamalısınız.

Karakterinizi Ethan Hunt’a benzetmeye hazır mısınız?

Tüm bunların yanı sıra, belki de en çok beklediğimiz ögeler olan kıyafetler de içerik güncellemesinin içinde yer alıyor. Ethan Hunt ve arkadaşlarının görünüşlerini kopyalayabilmenizi sağlayacak kıyafetleri görevlerin sonunda elde edebileceksiniz. Tabii ki bu görevler de sıradan olmayan, Mission: Impossible’dan ilham alınarak tasarlanmış ilginç görevler olacak. Dilerseniz hemen yukarıdan içerik güncellemesine dair tanıtım videosunu da izleyebilirsiniz.

PUBG Mobile Genel Müdürü Vincent Wang, “Dünyanın en popüler battle royale oyunu PUBG Mobile için hiçbir şey imkansız değil. Mission: Impossible gibi ikonik bir marka ile ortaklık kurmak bile buna dahil.” şekildeki açıklamasıyla başarılarını dile getirmiş oluyor. Oyunun daha şimdiden 100 milyondan daha fazla indirmeye sahip olduğunu ve Mission: Impossible – Yansımalar içerikleri yoluyla daha fazla dikkat çekeceğini söyleyebiliriz. PUBG Mobile, iOS cihazlar için Apple App Store, Android cihazlar için de Google Play üzerinde ücretsiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.