Menü
https://leadergamer.com.tr/cd-projekt-2017-kazanci/

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Yapımcı Bluehole, Inc.
Dağıtımcı Bluehole, Inc.
Tür
Çıkış Tarihi 23 Mart 2017
Microsoft , Playerunknown's Battlegrounds , PUBG 6 Eylül 2017 23:59

PlayerUnknown’s Battlegrounds yaratıcısı, Microsoft hakkında açıklamalar yaptı

Microsoft bayağı bir yardımcı oluyormuş aslında.


Xbox One üzerinde Microsoft tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, doğal olarak Microsoft ekibinden de büyük miktarda yardımlar almaya başladı. Bugün ise PUBG oyununun yaratıcısı olan PlayerUnknown, uzunca bir röportajda bu konu hakkında bahsetti. Bizler ise bu haberimizde, o uzun röportajı olabildiğince özet geçmeye çalışacağız, önemli bilgileri aktaracağız. Bu arada, bize neden röportaj vermiyorsunuz PlayerUnknown Bey? Üzdünüz.

PUBG

Röportajın detaylarına göre Microsoft şu an birçok çalışanını PUBG stüdyolarına gönderiyor. Stüdyolara giden bu çalışanlar, oyunun hem port işlemine yardım ediyor, hem de çeviri işlerine. Microsoft ekibinin bu adımı sayesinde çekirdek PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştirici takımı, oyunun PC üzerinde çalışmaya devam edebiliyor. Tabii Microsoft ekibinin desteği bu kadarla sınırlı kalmıyor, hileler ile baş etmeye çalışan PUBG, şu sıralar Microsoft ekibinden de destek alıyor. Gelen ekstra çalışanlar, şu an oyunun PC sürümüne güzel bir hile koruyucu geliştirmeye çalışıyor.

Peki, gözle görülür bir değişiklik olmayacak mı PUBG içerisinde, Microsoft sayesinde? Bizce olacak. Çünkü röportaja göre Microsoft, kendi ellerinde bulunan Unreal Engine 4 içeriklerini şu an o geliştirici ekiple paylaşıyor. Ayrıca şu an oyun dünyasının en kaliteli denizine sahip olan Sea of Thieves oyununun su mekaniklerini paylaşıyor PlayerUnknown’s Battlegrounds ekibine.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör