PlayerUnknown’s Battlegrounds içerisindeki mavi bariyer değişiyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds içerisindeki mavi bariyer değişiyor

Mavi bariyer? Mavi bölge? Mavi Balina? Adı her neyse işte, o değişiyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun kreatif yönetmeni, yakın bir geçmişte, Reddit üzerinde bir AMA düzenledi. Düzenlenen bu AMA ile birlikte PUBG oyununa gelecek olan yeni özellikleri, değişiklikleri de önceden öğrenmiş olduk. Öncelikle oyunun kreatif yönetmeni, oyuna rekabetçi bir modun geleceğinden bahsetti. Ayrıca, oyunun rekabetçi modu ile bağlantılı olarak oyuna karakter seviyesi ve silah yetenekleri sistemleri de gelebilir. Fakat silah yetenekleri ve karakterimizin seviye atlaması, açıklamalara göre oynanışı hiçbir şekilde etkilemeyecek. Peki, silah yetenekleri oynanışı nasıl etkilemeyecek? Hiçbir bilgimiz yok…

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG

Reddit üzerinde gerçekleştirilen AMA sürecinde oyuncular, PUBG oyununun klasik mavi bölgesi haricinde ortaya bir de kırmızı bölge fikri attı. PlayerUnknown’s Battlegrounds kreatif yönetmeni, kırmızı bölge mekaniğine hiç sıcak bakmaz iken, mavi bölge hakkında yeni açıklamalar yaptı. Bu açıklamalara göre, mavi bölge sistemi kesinlikle değişecek ama nasıl bir değişiklik yapılacak, şu an bilemiyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.