PlayerUnknown’s Battlegrounds yakında ismini değiştiriyor olabilir

PlayerUnknown’s Battlegrounds yakında ismini değiştiriyor olabilir

Oyunun Xbox One sürümü oldukça uzun bir isme sahip olacak gibi görünüyor. Muhtemelen PC ve PlayStation 4 isimleri de değişecektir.

Bizlerin genelde PlayerUnknown’s Battlegrounds olarak yazdığı, birçok oyuncunun ise sadece Battlegrounds olarak veya PUBG olarak kısalttığı PlayerUnknown’s Battlegrounds, görülen o ki isim kısaltmalarından pek hoşlanmıyor. Çünkü bu oyunun Xbox One sürümü Avustralya üzerinde değerlendirildi. Bu değerlendirme yapılırken ise oyunun ismi PlayerUnknown’s Battlegrounds olarak geçmedi. PlayerUnknown’s Battlegrounds yerine resmi isim PlayerUnknown’s Battlegrounds: The Ultimate Life and Death Fight olarak yazıldı. Bu değerlendirmeler devlet tarafından resmi bir şekilde yapıldığı için oyunun resmi isminin de artık PlayerUnknown’s Battlegrounds: The Ultimate Life and Death Fight olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kısaltması mı? Pek kısaltma gibi olmayacak ama PUBGTULDF diyebiliriz.

PUBG

Eğer PUBG olarak şimdilik ismini kısaltabildiğimiz bu oyun sene sonuna doğru bir de yılın oyunu ödülünü alırsa yandık. Çünkü bazı ekstra bonuslar ile şöyle bir isim görebiliriz: PlayerUnknown’s Battlegrounds: The Ultimate Life and Death Fight – Game of the Year Edition. Yani, PUBGTULDFGOTY. Bu iş biraz çığırından çıkıyor gibi, bu yüzden biz haberimizi bu noktada keselim. Çünkü oyuna gelebilecek ek paketler ile PUBGTULDFGOTY çok daha uzun bir hal alacaktır. Aman efendim!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın