PUBG ile bilinen Krafton Thunder Tier One duyurusu yaptı

PUBG ile bilinen Krafton Thunder Tier One duyurusu yaptı

Erişim talebinde bulunarak oyunu oynama şansı elde edebilirsiniz.

The Game Awards 2020 etkinlikleri esnasında KRAFTON, Inc., oyuncuların düşman operatörlerle savaşan seçkin bir görev gücüne liderlik ettiği top-down tactical shooter oyunu olan Thunder Tier One adlı son oyununu duyurdu. Thunder Tier One bir teaser fragmanı ile tanıtıldı. Merak eden oyuncular, 11 Aralık 2020 Cuma 07.00 ile 13 Aralık Pazar 19:00 arasında düzenlenecek olan Steam oyun ön izlemesi aracılığıyla oyunun ilk tadına varabilirler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Krafton ekibinden Thunder Tier One duyurusu geldi

Oyun ön izlemesinin bir parçası olarak oyuncular, tek oyunculu eşli oyun modunun yanı sıra Advance and Secure ve Deathmatch çok oyunculu oyun modlarında oynayabilecekler. Ayrıca tek kişilik veya eşli olarak oynayabileceğiniz iki hikaye görevi de olacak. Oynanış stratejik ve gerçekçi olarak tasarlandı. Oyuncuların gerçek zamanlı olarak önemli kararlar alması için çevreyi hızlı bir şekilde değerlendirmeleri ve taktik becerilerini kullanmaları gerekli.

Thunder Tier One konsepti ilk olarak 2016 yılında küçük bir bağımsız ekiple, oyun üzerinde kişisel bir proje olarak çalışmaya başlayan PUBG’nin Aksiyon ve Silah Mekaniği Birimi’nin başındaki Pawel Smolewski tarafından tasarlandı. Pawel Smolewski, 2020’nin başlarında oyunu KRAFTON, Inc.’e sundu. Orijinal bağımsız geliştiriciler ekibi o zamandan beri KRAFTON, Inc. çatısı altında çalışıyor.

Thunder Tier One hakkında yorum yapan Pawel Smolewski, “Topluluğumuza şimdiye kadarki teşvik ve geri bildirimleri için ve ayrıca bağımsız ekibimize yardım ettiği için KRAFTON, Inc.’e teşekkür ediyoruz. Oyunu artık daha geniş bir kitleye tanıtmak bizim için heyecan verici ve oyuncuların Thunder Tier One’a verecekleri tepkiyi görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Thunder Tier One
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.