Menü
https://leadergamer.com.tr/the-evil-within-2-icin-race-against-time-videosu-yayimlandi/

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Yapımcı Bluehole, Inc.
Dağıtımcı Bluehole, Inc.
Tür
Çıkış Tarihi 23 Mart 2017
Playerunknown's Battlegrounds 13 Eylül 2017 8:34

PlayerUnknown’s Battlegrounds için yeni yama ile birlikte gelen haritayı gördünüz mü?

Haritanın aşırı ayrıntılı sürümü, haberimizde mevcut.


PlayerUnknown’s Battlegrounds, bildiğiniz üzere test sunucularında yepyeni ve devasa diyebileceğimiz yeni yamayı ağırlıyor ve her şey yolunda giderse eğer, haftanın sonuna kalmadan ana sunuculara da ulaşacak. PUBG test sunucularında teste tabii tutulan yeni yama ile gelen en büyük detaylardan biri de, oyun için sunulan yeni harita. Eğer haritayı henüz görmediyseniz, hemen aşağıda UModel ile alınmış bir görüntü mevcut.

PUBG

PUBG kreatif yönetmeni olan Brendan Greene, bugüne kadar zaten defalarca yeni harita hakkında konuşmuştu ve hatta Gamescom 2017 etkinlikleri esnasında, yeni haritanın bir kısmını görebilmiştik. Şimdi ise, bir Reddit kullanıcısı olan bizzfarts, PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelen Eylül 2017 yaması içerisinde haritanın görüntüsüne ulaştı. Yukarıdaki haritanın bayağı bir büyük halini indirmek isterseniz, 69.3 MB boyutunda bir indirme, sizi buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfada bekliyor. Görüntü çok büyük olduğu için ne yazık ki olduğu gibi haberimize ekleyemedik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör