Menü
https://leadergamer.com.tr/michael-pachter-playstation-5-cikis-tarihi/

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Yapımcı Bluehole, Inc.
Dağıtımcı Bluehole, Inc.
Tür
Çıkış Tarihi 23 Mart 2017
Playerunknown's Battlegrounds , PUBG 21 Eylül 2017 10:26

PlayerUnknown’s Battlegrounds için kısa film çekildi

Artık PlayerUnknown’s Battlegrounds sadece bir video oyunu değil. Yakında müzikleri de çıkar.


Steam ve doğal olarak PC oyuncularının aklını başından alan PlayerUnknown’s Battlegrounds, sadece video oyunu evreni içerisinde duramadı ve kısa film evrenine de bir geçiş yaptı. Çünkü bazı insanlar PUBG olarak da kısaltılan PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa kısa film çekti. Benim bundan seneler önce kişisel olarak takip ettiğim, kısa film konusunda usta olan bir YouTube içerik üreticisi, Corridor (Digital) tarafından çekildi bu kısa film. Eğer dilerseniz PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun kısa filmine haberimizin en altından sizler de göz atabilirsiniz.

PUBG

Haberi yazdığımız şu sıralarda 480 bin görüntülenmeye sahip olan bu kısa film, YouTube üzerindeki en popüler kısa film değil tabii ki. Fakat en başarılı kısa filmlerden bir tanesi diyebiliriz herhalde. Çekilmiş olan bu PUBG kısa filminde, oyuncuların günlük problemlerinden tutun da, çok efsanevi epik sahnelere kadar birçok güzel an bulunuyor. Biz en iyisi sizleri bu video ile baş başa bırakalım.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör