PlayerUnknown’s Battlegrounds için 2018 yol haritası belli oldu

PlayerUnknown’s Battlegrounds için 2018 yol haritası belli oldu

Sevilen oyun için dolu dolu geçecek bir 2018 senesi tasarlandı.

Battle Royale türünün en önemli üyelerinden PlayerUnknown’s Battlegrounds için 2018 senesi planları açıklandı. Geliştirici ekip, PC için erken erişim sürecinden çıkmasının yalnızca bir ilk adım olduğunu ifade ediyor. Son iki seneyi oyunu en iyi hale getirmek için çalıştıklarını söyleyen geliştiriciler, son iki ayda ise PUBG için ne gibi yenilikleri ve değişiklikleri yapabileceklerini planladılar. Bu iki ay boyunca yapılan planların neler olduğunu da bizlerle paylaştılar. Bakalım, oyunun hayranları için 2018 senesinde ne gibi yenilikler geliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG için 2018 yol haritası belli oldu

PUBG için bir çok yenilik yolda.

PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştirici ekibinin 2018 senesindeki öncelikli amacı; oyuna dair hataları en aza indirmek ve daha geniş kitlelere ulaşabilecek bir oynanış sunmak olacak. Bu amaçla 2 ayda bir, oyun için büyük güncellemeler yayımlanacak. İlk içerik paketinin; 2018 Mart ayı içerisinde yayımlanması planlanıyor. Küçük güncellemeler de yıl boyunca devam edecek. Bunlarla birlikte, yeni gelişmeler konusunda oyunculardan daha fazla fikir alınabilmesi adına, yeni test sunucularının açılıyor. Oyunun görsellik açısından, sanat ekibince elden geçirildiği de belirtiliyor.

Açılacağını belirttiğimiz test sunucusuna, 2018 senesinin Nisan ayı içerisinde, normalden daha küçük haritalar eklenecek. 4 X 4 KM ölçeğindeki bu haritalarla, oyuncuların birbirlerine daha yakın olmaları ve mücadele ortamının artması tasarlanıyor. Oyuncu yoğunluğunun artmasıyla daha kısa süren maçların planlandığı haritalarla birlikte karakter ifadeleri de elden geçiriliyor. Ek olarak PUBG içeriğine yeni oyun modlarının dahil edilmesi planlanıyor ama henüz geliştirmenin çok başlarında olduklarından ötürü, geliştiriciler tarafından bilgilerin ileriki bir tarihte verileceği söylendi.

PUBG için 2018 yol haritası belli oldu

PlayerUnknown’s Battlegrounds için eklenecek içeriklerde yeni araçlar ve silahlar da var tabii ki. Geliştirici ekip tarafından; 2018 senesinin ilk yarısında yeni araçlar, silahlar ve silah ekipmanlarının ekleneceği bilgileri veriliyor. Küçük haritaya değinmişken, bir de 8 X 8 KM boyutlarında, yeni bir oyun haritasına dair geliştirmelerinin sürdüğünü ekleyelim. Bu harita da test sunucularında denendikten ve oyuncular tarafından gelen uyarılar değerlendirildikten sonra oyuna eklenecek.

PUBG için tasarlanan yenilikler bunlarla da sınırlı değil. Ana menüde açılacak sosyal platformlardan, 3D Replay sisteminin daha iyi hale getirilmesine, oyuncuların karakterlerini kişiselleştirmesinden, yakın dövüş sistemindeki farklılıklara kadar pek çok yenilik, 2018 senesi için planlanmış durumda. Tüm bunlara ek olarak, neredeyse oyunun kırdığı rekorların önüne geçen hile konusundaki önlemler de arttırılmaya devam edilecek. Oyundaki araç ve oyuncu dahil tüm sesler, elektronik spor alanında yapılacak atılımlar, özel oyun sistemi gibi yenilikler de 2018 senesinde PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncularının hizmetine sunulacak.


PUBG  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.