Avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 02.11.2017

PlayerUnknown’s Battlegrounds bir süredir engellerin üzerinden zıplama ve tırmanma animasyonlarını bekliyordu. PUBG olarak da kısaltılan bu oyunun geliştiricileri ise bir açıklama yaparak, beklenen güncellemenin bu hafta teste açılacağını belirtmişti. Fakat bugün geliştirici ekipten kötü bir haber geldi: Büyük PlayerUnknown’s Battlegrounds test güncellemesi ne yazık ki ertelendi. Tabii bu duruma hiçbir oyuncu da şaşırmadı.

PUBG

Geliştirici ekip, oyunlarının test sunucularının kusursuz bir şekilde çalışması için bu güncellemeyi ertelediğini belirtirken, beklenen bu PlayerUnknown’s Battlegrounds güncellemesinin ne zaman teste açılacağı da söylenmedi. Geliştirici ekip son birkaç aydır PUBG hakkında birçok önemli şeyi erteliyor ve sonunda umuyoruz ki ertelenen şey, oyunun erken erişimden çıkış tarihi olmaz. Eğer böyle bir durum yaşanırsa birçok oyuncu hayal kırıklığına uğrayacaktır.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.