Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.11.2020

Günümüzün en önemli yapımlarından PUBG için çıkan Güncelleme 9.2 PC sunucuları için çıkış yaptı. Dahası da, yanında Battle Bride Pass ve Arazi Motosikleti'ni de beraberinde getirdi. Bir de, silah dengelemeleri konusunda birtakım değişikliklere gidildi.Hemen aşağıda paylaştığımız videoda, yeni gelen güncellemenin neler getirdiğini görebilirsiniz.

PUBG Güncelleme 9.2 PC için şu an mevcut

Öncelikle, yeni gelen Arazi Motosikleti'nden bahsetmekte fayda var. Yeni Arazi Motosikleti, standart motosikletten daha farklı. Arazi Motosikleti, motorun devrini arttırmak için kendi bağımsız debriyaj sistemine, arazi sürüşü için geliştirilmiş süspansiyona ve birtakım gizli özelliklere sahip. Dahası da, ilerleyen zamanlarda bu motora eklentiler de yapılacak. Karakin haricindeki tüm haritalarda ortaya çıkar ve oradaki mevcut motosikletlerin %50’sinin yerini alır.

Özellikleri:

  • 130 km/sa azami hız ile harika hızlanma.
  • Arazi süspansiyonu, diğer araçlara kıyasla engebeli arazide üstün performans sağlar.
  • El frenini kullanırken otomatik şanzımanı bloke etmek ve motor devri ve momentumunu korurken sert dönüşlere imkan sağlamak için debriyajı devre dışı bırakma özelliğiyle olağanüstü manevra kabiliyeti
  • Hızlanma/frenleme sırasında Shift ve Ctrl tuşlarını kullanarak ön kaldırma/indirme yeteneği eklendi.

Sürücüyken ateş etme gibi muhteşem bir özellik de oyunun bir parçası an itibari ile. Yeni sistem, araç sürerken ve araç üzerindeki kontrolü sürdürürken tabancayı ateşlemenize izin veriyor. Ancak şarjör değiştirirken biraz daha az tepki veriyor. Sınırlamalar:

  • Araç sürücüleri artık araç üzerinde tam kontrole sahipken tabanca çekebilir, şarjör değiştirebilir ve ateşleyebilir.
    • Araç direksiyonunu çevrime gücü, sürücü şarjör değiştirirken biraz azalır.
  • Tekneler ve BRDM hariç tüm araçlarda sürücüyken ateş etme özelliği etkinleştirilmiştir.

Daha fazla detay için yama notlarına göz gezdirebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.