PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek olan güncelleme 12 ile ilgili bütün ayrıntılar burada

PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek olan güncelleme 12 ile ilgili bütün ayrıntılar burada

Bu güncelleme ile birliktePUBG'ye yepyeni içerikler ve dengelemeler geliyor.

Günümüzün en sık oynanan oyunlarından bir tanesi olarak gösterebileceğimiz PUBG, yeni içeriklere doymuyor. Yeni içeriklerin yanı sıra, aynı zamanda oynanış tecrübesini iyileştirecek dengelemelere de ev sahipliği ediyor. Aslında, neredeyse her eklenen güncelleme ile bu tarz değişiklikler görüyorduk oyun içerisinde ama bu seferki güncelleme, geliştirici ekibe göre, oyunun erken erişim aşamasından sonra görmüş olduğu en büyük güncelleme. Zaten, oyunun test sunucularına giriş imkanı bulunan oyuncular da, yakında normal sunuculara eklenecek olan güncellemenin boyutundan az çok yorumlarını yapmıştır bile.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG için gelecek olan güncelleme 12 ile ilgili bütün ayrıntılar burada

PUBG erken erişim aşamasından sonra çıkmış olan en büyük güncelleme

Öncelikle, 12. güncellemenin ne zaman normal sunuculara da geleceğini söylememizde fayda var. 3 Mayıs 2018 tarihinde, Türkiye saatleri 01:00’ı gösterirken oyun bakım aşamasına girecek. 4 saat sürecek olan bakımdan sonra, yeni güncelleme normal sunuculara da eklenecek. Güncelleme içeriğine geldiğimizde ise, PUBG’nin özellikle değişiklikler konusunda bayağı yeniliğe merhaba dediğini görüyoruz. Oyun içerisindeki hemen hemen her silahta, hasar açısından önemli değişiklikler yapılmış olduğunu görüyoruz. Bazı silahların hasarları azaltılırken, bazılarının hasarı arttırılmış durumda. Silahlarda, aynı zamanda şarjör değiştirme süresinde de değişiklikler yapıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG, sadece değişikliklere uğramadı elbette. Aynı zamanda, yepyeni içerikler de oyuna ekleniyor. Eklenen yeni içeriklerden ilki, 7.62 mermi kullanan SLR. Bu yeni silah dışında, yeni dürbünler de oyun içerisine eklenen yeni ögeler arasında yer alıyor. Silah ve donanımlardan da bahsettiğimize göre, asıl bombaya değinebiliriz demektir. Miramar haritasında kullanabileceğiniz yepyeni bir araç, oyun içerisinde sizleri bekliyor olacak. Kendisi, haberimiz içerisinde bulunan görselde de görebileceğiniz aracın adı Mirado.

Oyunda bizleri karşılayacak olan yeni araç, yeni silah ve silah donanımları, bizleri zaten oyun için heyecanlandıran değişikliklerden birkaçı. Fakat değişikliklerin hepsi, şu ana kadar saydıklarımızla sınırlı değil. Oyuna, yeni harita seçme özelliği de ekleniyor. Eklenen harita seçme özelliği sayesinde, oynamak istediğiniz haritaları seçebiliyorsunuz. PUBG oynarken, seçmemiş olduğunuz haritalar karşınıza çıkmıyor. Açıkçasını sorarsanız, böyle bir özelliğin oyuna eklenmesi için geç bile kalındı ama zararın neresinden dönülse kardır, öyle değil mi? Şimdi, yeni güncellemenin normal sunuculara da gelmesini sabırla bekleme zamanı.


PUBG  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.