PUBG Güncelleme 10.3 PC sunucularında çıktı

PUBG Güncelleme 10.3 PC sunucularında çıktı

Geliştirmeler ve iyileştirmeler ile birlikte geldi.

Battle Royale türünün en iyi örneklerinden biri olarak gösterebileceğimiz PUBG için yeni bir güncelleme oyuncuların beğenisine çıktı. PC sunucuları için PUBG Güncelleme 10.3 çıkış yaptı. Güncelleme ile birlikte önemli yenilikler ve iyileştirmeler de geldi. Hemen aşağıda yer alan listede, oyun için gelmiş olan önemli yenilikleri ve geliştirmeleri bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG Güncelleme 10.3 ile gelen önemli yenilikler:

  • Karakin Harita İyileştirmeleri: Karakin’de aydınlatmalarda iyileştirmeye gidilerek tüm aydınlatmalar düzenlendi ve her alanın kendi eşsiz hissi ve vurgusu verildi. Ek olarak genel hata düzeltmeleri, tüm harita boyunca oyuncu deneyimini daha iyi hale getirecek.
  • Silah Sesi Seçme Sistemi: Oyuncular M249, M416, Kar98k ve SKS dahil olmak üzere seçilmiş silah seslerinin orijinal ve yeniden düzenlenmiş versiyonları arasından seçim yapabilirler. Oyuncuların tüm yapması gereken Ayarlar menüsündeki Ses sekmesine tıklayıp tercihlerini belirlemek.
  • Takım Arkadaşlarınıza Emote Gönderme: Belirli ifadeler artık takım arkadaşlarıyla senkronize olarak birlikte kullanılabilir. Karakterinizin 15 metrelik yarıçapındaki oyuncularla emote’ları senkronize edin. Oyuncular, her bir ifadeyi ve sizinle aynı anda senkronize olabilecek maksimum oyuncu sayısını ana menüdeki Özelleştirme, İfadeler sekmesi altında görüntüleyebilirler.
  • İtibar Sistemi Güncellemesi: 10.2 Güncellemesi ile birlikte sunulan itibar sistemi, bir oyuncunun diğerlerine karşı iyi davranıp davranmadığını belirlemek için uygulandı. Sistem güncellendi ve böylece oyuncular, uçağa binmeden önce, başlangıç alanında bir maçtan çıkarsa, itibarı olumsuz yönde etkilenmeyecek. (Yalnızca normal oyunlar için geçerlidir, Dereceli oyunlarda geçerli değildir.)


PUBG  Satın al
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.