PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa gelecek yeni harita, yakında tanıtılacak

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa gelecek yeni harita, yakında tanıtılacak

Sonunda üçüncü haritanın da tam olarak neye benzediğini görebileceğiz.

Şu an içerisinde sadece 2 adet 100 kişilik harita bulunduran PlayerUnknown’s Battlegrounds, orijinal olarak 3 haritanın sözünü vermişti oyunculara. İkinci harita çıktığından beri, yeni harita hakkında da hiçbir şey söylenmemişti. Bu yüzden bazı oyuncular da korkmaya başlamıştı, üçüncü harita çok geç gelecek diye. Fakat PUBG oyunun geliştirici ekibi geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaptı ve oyunun üçüncü haritasının Mart 2018 içerisinde gösterileceğini söyledi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG

Geliştirici ekip, Steam üzerinden yaptığı açıklamada, oyunun ve sunucularının performans sorunları, çalışmalarını çok yavaşlattığını belirtti. Tüm bu problemlerin üzerine bir de hileci sorunu ortaya çıkınca, geliştirici ekip bayağı bir dağıldı. Fakat PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştirici ekibi, birkaç hafta önce bir söz vermişti. Bu söz dahilinde ekip, 2018 senesinde ve devamında oyunlarına neler ekleneceğini oyunculara göstereceklerini söylemişti. İşte bu yol haritası, Mart 2018 içerisinde yayımlanacak ve bu yayımlama ile birlikte, oyunun üçüncü haritası da gösterilecek.

Şimdilik bu oyuna yeni neler eklenecek bilemiyoruz. Yeni silahlar ve yeni kıyafetler zaten sürekli olarak oyuna eklenmeye devam edilecektir ama oyuncular bunlardan daha fazlasını istemekte. Yeni oyun modları, yeni mekanikler, yeni haritalar ve yeni araçlar, oyuncuların istekleri arasında bulunan küçük şeylerden birkaçı. Şimdilik bahsedilen harita ne zaman oynanabilir olacak, bilemiyoruz ama Mart 2018’de bu harita gösterileceğine göre, yaz aylarında bu harita oyunculara sunulabilir. Geliştirici ekibin, şimdi göstereceği bir haritayı, 2018 sonunda oyuna ekleyeceğini pek düşünmüyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.