PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa gelecek yeni araba belli oldu

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa gelecek yeni araba belli oldu

Bu arabanın ilk görseli de yayımlandı.

Kısa bir süre önce Reddit üzerinde bir AMA etkinliği düzenleyen PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun kreatif yönetmeni, dün akşam Twitter üzerinden yayımladığı yeni bir görsel ile oyuna gelecek olan 3 yeni araçtan ilkini gösterdi. Evet, yoksa bilmiyor muydunuz? PUBG oyununun kreatif yönetmeninin önceki açıklamalarına göre şu an 3 planlanmış araç var ve bu araçlardan ilki bir minibüs. Dilerseniz bu aracın görseline sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG

Bu aracın oyuna ne zaman ekleneceği şu an bilinmiyor. Zaten oyunun geliştiricisi de bu konuda hiçbir şey söylemedi. Fakat aracının her şeyinin hazır göründüğünü göz önünde bulundurursak, ilk büyük güncelleme ile bu minibüsün oyuna ekleneceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bakalım PUBG oyuncuları bu aracı nasıl karşılayacak?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.